Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Pica

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 29 21.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 108 78.8%

• Kullanılan toplam oy
    137
Pica Dressrosa dışında bir yerde gösterilse millet ''Bu ne yav bu nasıl Dof'un 4 adamından biri olur?'' falan derdi. Ülke'yi taş ile çevirmişler bu da manipüle ediyor.
Dressrosa dışına çıksın taş üretemiyor, taşa dönüşemiyor sıfır meyve işlevi. Hadi üretici paramecia falan olsa tamam diyeceğim o da değil.

:D

Ben düz Pica'dan bahsetmiyorum Golem Pica'dan bahsediyorum, bak sen de farkında olduğun için Dressrosa'dan çıkmıyor falan diyorsun. Adam seviyesini yüze katlıyor o formuyla, Zoro'nun tek atabileceği herif Zoro'yu yormuştu bayağı yenerdi de başka yere yönelmese.

-Bandanayı taktı da ne oldu? Pica Zoro'ya çizik bile atamadı. O teknik de %99 Zoro'nun en güçlü üçüncü tekniği falan değildir. Ashura zaten bir teknik değil, bir mod.
-Franky vurduğu taşı toz haline getirir direkt. Üstüne düşen taşları da parçalar. Parçalayamasa da General Franky taşın altında kaldı diye ezilecek kadar dandik değildir. :d Ben Baby 5'ın ciddi bir hasar verdiğini hatırlamıyorum, ufacık bir hasar verdiyse de Dressrosa haline hasar verdi.
-Law arc'ın başında Sanji'yi Page One'a karşı uyarıyordu. Rahat rahat tek atacak olsa sorun etmezdi bu meseleyi. Atsa bile şu an Punk Hazard'daki halinden bariz bir şekilde daha güçlü.
-Smoker zaten çöp. Adam sonra Doftan da tek yedi. Uçan Altılı'yı yenen bizim tayfa şimdi Big Mom'dan tek yemiyor. Chopper Queen'in karşısında duruyor vs.
-O Sanji de pek güçlü değil. Doflamingo karşısında rezil olmuştu yine. Wano'ya bakıp kıyaslamak hata olur.

VERGO ÇÖPÜN TEKİDİR! :at:
Bence en büyük görüş ayrılığımız sen adalar geçildikçe karakterler güçleniyor diye yorumluyorsun. Benim nazarımda Law şu an neyse Dressorada oydu. Robin aynı şekilde Diamente'nin saldırılarının hepsini karşıladı şeytan formuna bile girmeden yenebilirdi. Seride anlık böyle güç artışı olayları oluyor. En barizi Crocodile'ın normalde Blueno'dan dayak yemesi gerekirken öyle birşey olmayacağı gerçeği.
Misal Smoker şuan Wano'da olsa Canavar üçlü hariç herkesten güçlü gözükürdü. Robin misal şeytan olduğu tekniği önceden de biliyordu ama sanmamki gitsin Smoker'ı yenebilsin.
Herneyse ben kendi görüşümü belirttim fikirler kolay kolay değişmez.

Ben düz Pica'dan bahsetmiyorum Golem Pica'dan bahsediyorum, bak sen de farkında olduğun için Dressrosa'dan çıkmıyor falan diyorsun. Adam seviyesini yüze katlıyor o formuyla, Zoro'nun tek atabileceği herif Zoro'yu yormuştu bayağı yenerdi de başka yere yönelmese.
Golem Pica'dan bahsediyorsun da bu adam Denizlerde golem Pica olarak dolaşmıyor ki.
Ülke de bekleyip herkesi üzerine mi gelecek bunun? Onu geç G3 ile Luffy bunun parçalıyordu. Jack dediğin karakter ile 10 gün dövüşüyorlar değişmeli olarak dinlenerek Inu ve Neko. Tamam şimdi yendiler saçmalandı ama dediğin kadar düşmedi daha.

Dediğim gibi şu taşı kesip parçalayan herkes halleder Pica'yı. Adam çıkar çıkmaz şöyle bir şey yapıyor, la böyle bir giriş mi var seride? :D
Ne zaman görsem gülüyorum bunu. Bunun kılıcı vardı o bile kullanılmadı.
Allah rızası için biri bana şöyle bir saldırı mı var söylesin. :S

Golem Pica'dan bahsediyorsun da bu adam Denizlerde golem Pica olarak dolaşmıyor ki.
Ülke de bekleyip herkesi üzerine mi gelecek bunun? Onu geç G3 ile Luffy bunun parçalıyordu. Jack dediğin karakter ile 10 gün dövüşüyorlar değişmeli olarak dinlenerek Inu ve Neko. Tamam şimdi yendiler saçmalandı ama dediğin kadar düşmedi daha.

Dediğim gibi şu taşı kesip parçalayan herkes halleder Pica'yı. Adam çıkar çıkmaz şöyle bir şey yapıyor, la böyle bir giriş mi var seride? :D
Ne zaman görsem gülüyorum bunu. Bunun kılıcı vardı o bile kullanılmadı.
Allah rızası için biri bana şöyle bir saldırı mı var söylesin. :S
Luffy'nin parçaladığı kısım buz dağının küçük bir kısmı, bir de iki g3 yumruğu patlatıyor. Jack'in saldırı gücünden fazladır o atak.

Bence Pica Jack'i yer zaten. Düz duvar yıkma ile şehir büyüklüğündeki şeyi yıkmayı bir tutma. Jack'i Garp falan sanmıyorsan mantıklı olan Pica'nın kazanması.
Karolla mı Korolla mı öyle bir üye vardı eskiden. Hatırlarsın belki. Pica'nın yumruğu G4 yumruklarından güçlüdür diyordu. Aklıma o geldi şimdi.
Bence en büyük görüş ayrılığımız sen adalar geçildikçe karakterler güçleniyor diye yorumluyorsun. Benim nazarımda Law şu an neyse Dressorada oydu. Robin aynı şekilde Diamente'nin saldırılarının hepsini karşıladı şeytan formuna bile girmeden yenebilirdi. Seride anlık böyle güç artışı olayları oluyor. En barizi Crocodile'ın normalde Blueno'dan dayak yemesi gerekirken öyle birşey olmayacağı gerçeği.
Misal Smoker şuan Wano'da olsa Canavar üçlü hariç herkesten güçlü gözükürdü. Robin misal şeytan olduğu tekniği önceden de biliyordu ama sanmamki gitsin Smoker'ı yenebilsin.
Herneyse ben kendi görüşümü belirttim fikirler kolay kolay değişmez.
Doflamingo karşısında doğru dürüst varlık gösteremeyen Law, şimdi Kid'in yardımıyla da olsa yonko tutuyor. Hem de Katakuri'yi yenmiş Luffy'i tekleyen saldırılardan yemiş olmasına rağmen.
Vergo'ya, Daifuku'nun cinine ciddi hasar veremeyen Sanji'nin tekmeleri şimdi Queen'e hasar veriyor.
Daha önceden örnek vereyim, Blueno'ya doğru dürüst bir şey yapamayan Sanji, Blueno'dan daha güçlü olan Jyabura'ya hasar vermişti.
Bu durumda, nasıl arc geçtikçe güçlenmiyorlar diyorsun?

Smoker şimdi gelse ve Luffy'i uçuran Ulti'nin kafalarından yese teke gider. Bizim tayfanın hakisi olmadığı için sorun yaşarlar sadece.

Karolla mı Korolla mı öyle bir üye vardı eskiden. Hatırlarsın belki. Pica'nın yumruğu G4 yumruklarından güçlüdür diyordu. Aklıma o geldi şimdi.

Doflamingo karşısında doğru dürüst varlık gösteremeyen Law, şimdi Kid'in yardımıyla da olsa yonko tutuyor. Hem de Katakuri'yi yenmiş Luffy'i tekleyen saldırılardan yemiş olmasına rağmen.
Vergo'ya, Daifuku'nun cinine ciddi hasar veremeyen Sanji'nin tekmeleri şimdi Queen'e hasar veriyor.
Daha önceden örnek vereyim, Blueno'ya doğru dürüst bir şey yapamayan Sanji, Blueno'dan daha güçlü olan Jyabura'ya hasar vermişti.

Smoker şimdi gelse ve Luffy'i uçuran Ulti'nin kafalarından yese teke gider. Bizim tayfanın hakisi olmadığı için sorun yaşarlar sadece.
Yav kanka valla boş sallamaktan başka önüme bir veri koyun, 40 yıl köleniz olayım. :D

Luffy'nin parçaladığı kısım buz dağının küçük bir kısmı, bir de iki g3 yumruğu patlatıyor. Jack'in saldırı gücünden fazladır o atak.
Ya yapma gözünü seveyim YC3 bu adam, Marco için de bunlar dendi sadece tekme atıyor savunma meyvesi diye sonra neler çıktı. Dövüşünü bile net görmedik adamın. Biri 10 gün diye geçiştirildi diğeri off panel gitti.

Pica adını duysa Jack'in anlatmayayım... :D

Çünkü kafasına hedef alıyor Luffy orada sadece adam gömçürüp gidiyor.
Bu adamın tek olayı boyutu o da bir tek Dressrosa da oluyor. Kesince bir olayı kalmıyor Zoro da ki gibi.
Adamın lafına bak ''Taşı kestin diye beni yenebileceğini mi sandın'' diyor. La Taş'ı kesince sen bir hiçe dönüştün adam kesti geçti sonra...
Zoro o kadar kılıç aldı, power up aldı, daha güçlü halini ortaya koydu anca geçti bu Jack'i falan şimdi King'i geçmeye oynayacak. Pica'yı yoldan geçerken alıyordı Zoro gördük.

Ya yapma gözünü seveyim YC3 bu adam, Marco için de bunlar dendi sadece tekme atıyor savunma meyvesi diye sonra neler çıktı. Dövüşünü bile net görmedik adamın. Biri 10 gün diye geçiştirildi diğeri off panel gitti.

Pica adını duysa Jack'in anlatmayayım... :D

Çünkü kafasına hedef alıyor Luffy orada sadece adam gömçürüp gidiyor.
Bu adamın tek olayı boyutu o da bir tek Dressrosa da oluyor. Kesince bir olayı kalmıyor Zoro da ki gibi.
Adamın lafına bak ''Taşı kestin diye beni yenebileceğini mi sandın'' diyor. La Taş'ı kesince sen bir hiçe dönüştün adam kesti geçti sonra...
Zoro o kadar kılıç aldı, power up aldı, daha güçlü halini ortaya koydu anca geçti bu Jack'i falan şimdi King'i geçmeye oynayacak. Pica'yı yoldan geçerken alıyordı Zoro gördük.
Bu rütbeye göre değerlendirme bir Roger'de işlemiyor sanırım, Korsanlar Kralı ama WB'den güçsüz oluyor. Başka bütün şeyler rütbeye göre oluyor.

İşte asıl sıkıntı burada seride tutarsızlıklar had safhada.
Linlin'i bizim tayfa bile durduruyor çok saçma ama öyle ama Luffye gelince durum farklı oluyor. Kaido'nun saldırısından Kinemon kurtuluyor.
Chopper gidip Queen'ı dövüyor Sanji ile farkı yok. Sanji suitli halde Pageone ile dövüşürken şimdi Queen ile dövüşüyor gibi dünya tutarsızlık. O mantıkla Crocodile'ın Blueno tarafından yenilmesi lazım. Jozu tarafından teklenmesi lazım ama öyle olmuyor gidip Dofi ortaklık teklif ediyor gibi.

Crocodile örneği gibi Dofı'de aynı mantıkla Cracker'in kuklasını bile yenememesi lazım. Ama bu karakter bir daha gözükürse sağ kol seviyesi olarak bile karşımıza çıkabilir. Odanın genel mantığı bu. Kısa süreli dövüşlerden çok karakterlere verdiği önem benim nazarımda daha önemli çünkü kısa süreli dövüşlerin yanılttığı çok kez örneği var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık