Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden yayıncılar dolar çok dolar çok diyip duruyor? Biz de biliyoruz doların euronun çok olduğunu da bir tek play stationa mı çok dolar euro? Bakınız valve alxyi 80 liradan, cd pro red cyber punkı 230 liradan veriyor.
Bro adamlar kuru 3 ile çarpıyor. bu gidişle onlarda 4 yada 5 ile çarpıcaklar. Zira sene sonuna kadar Euro 10 olur.

Parayı düşürüp zararına satış yapmak yerine çoğu büyük firma çekilmeyi daha akıllıca bulacaktır. Türkiye'de hali hazırda bir şeyi orjinal kullanma alışkanlığı yok. Bir de bu fiyatlar olunca komple ölecek bu pazar. Şuan ki kurdan belirli bir seviyeye düşürseler bile yarın Euro 10 olacak 13 olacak artacak da artacak. Adamlar illa bir artış yapacaklar bir yerde ve zarar ettiklerini anlayacaklar.

Biz zaten konsolu saldık. Pc için ben korkuyom.
PC'de oyun ucuz da PC'nin kendisi adam akıllı toplamaya çalışınca 10k'dan başlıyor. O da normal bir fiyat değil ki.

Bu Devil My Cry, bayağı zevkli oyunmuş. Bir ara, PC'de serinin 4. oyununu oynamıştım, oyun kolu ara sıra bozulduğu için pek zevk alamamıştım; ama serinin 1. oyununu eksiksiz bir deneyimle oynadığım için çok akıcı geçiyor oyu ve aşırı zevkli.

Serinin 1. oyunu ile 4. oyunu arasında sadece bir fark var. O da, 1. oyunda hikaye anlatımı daha arka planda iken, 4. oyunu hikaye daha ön planda; lakin, konsepti ve evreni ile güzel bir oyun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık