Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu oyunların habire sızması beni acayip rahatsız etmeye başladı. İnsanlarda acayip bir ön yargı oluşturuyor ve sosyal medyada her gün linçlenecek konu arayanlara yem olmuş oluyor. Bu bir nevi şirketlerin online sunumları için gerekli altyapı korumasına sahip olmadığını gösteriyor.

Görüntüleri izlemedim sadece bir iki kare gördüm ve şunu demeliyim ki eğer oyun Odyssey vol 2 olursa bu oyunu 100Tl bandına inmeden almayı düşünmem.

Neyse ön yargılı olmamaya çalışıp 12 Temmuz’daki Ubisoft Forward etkinliğini bekleyip ne diyeceklerine bakmakta fayda var.
Ashraf İsmail gitmeyeydi iyiydi...
Ubisoft sızdırdı falan demişler ama bilmem. ? 12 Temmuz'u bekliyorum ben de. Odyssey'e benziyor bayağı ama settlement sistemi falan vardı işte onu görmedik.

WoW batağına düştüm. Kurtarın beni.
Al işte is pis Sanji fanı seni anca onlar düşer bir şeylere.
Wow oynayacak gaymeyi nerden buldun?
Ubisoft sızdırdı falan demişler ama bilmem. ? 12 Temmuz'u bekliyorum ben de. Odyssey'e benziyor bayağı ama settlement sistemi falan vardı işte onu görmedik.
Böyle bir şeyi gerçekten Ubisoft yaptıysa linçlenmeyi hakkediyorlar:D
Ama sanmıyorum böyle bir hataya düşeceklerini.
Aynen o settlement özelliği baya fark yaratmak zorunda yoksa üzer ya:/

2 gündür AC Black Flag oynuyorum.Sadece Ubisoft gibi bir firma potansiyeli bu kadar fazla bir oyunu bok edebililir.Dünyası devasa ama %80 deniz.Fıçı devirmek dışında herhangi bir atraksiyon yok.Şahsen hayal kırıklığına uğradım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık