Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Half-Life Alyx şerefine oyun çıkana kadar tüm Half-Life serisi bedava olmuş. Hala oynamayan varsa ya seriyi oynasın ya da bir daha Tetris bile oynamasın.

Yürek yakan bir sahneydi. Bildiğim kadarıyla totalde 30 saat civarı sürüyor ikinci oyun. Ama psikopat gibi insane'de oynuyorsan o oyundan ne zaman çıkarsın bilmem.

Rahmetli dedemin bastonuna kan taşı bassam zincirli loserdan daha kaliteli bir silah olur. Sen resmen kairoseki kelepçe takılmış Marco'sun şu an oyunda. O silahı satma bile at bir köşeye kaybolsun ve testereye geç. Beni dinle anı yaşa dostum. Bosslar ve moblar kan ağlayacak. Ayrıca oyunda zırhların çok bir esprisi yok kan yankılarını level atlarken kullanmaya bak özellikle başlarda. Oyunun belli başlı yerlerinde çok şekil zırh setlerine denk geliyorsun zaten ışık gördüğün yere git beleş mala çök her daim.
30 saat bir senaryo sürer. Diğer senaryoyu da oynamak için bi 15-20 saat daha verilirse 45-50 saatlik oyun süresi var :flaugh:

Persona 5 güzel oyunmuş. Fena bağımlılık yaptı. Ama biraz fazla çizgisel olmuş. Keşke biraz daha serbest olsaymış.

@Smoker Insane oynuyorsun diye bilgi vereyim, öldün mü geri dönüşü yok. Bazı diyaloglarda fazla agresif olursan direkt ok yağmuruna tutulup ölüyorsun, kendini savunma fırsatın dahi olmuyor. İstersen benim denk geldiğim yerleri yazabilirim.

Rahmetli dedemin bastonuna kan taşı bassam zincirli loserdan daha kaliteli bir silah olur. Sen resmen kairoseki kelepçe takılmış Marco'sun şu an oyunda. O silahı satma bile at bir köşeye kaybolsun ve testereye geç. Beni dinle anı yaşa dostum. Bosslar ve moblar kan ağlayacak. Ayrıca oyunda zırhların çok bir esprisi yok kan yankılarını level atlarken kullanmaya bak özellikle başlarda. Oyunun belli başlı yerlerinde çok şekil zırh setlerine denk geliyorsun zaten ışık gördüğün yere git beleş mala çök her daim.
Peder Gascoigne’i de indirdim. Biraz level kastıktan sonra gittim ve ikinci denememde işi bitti. Kendimi 2 yıl sonra pacifista tokatlayan Luffy gibi hissettim. :D Dönüşüm geçirince afalladım baya, yoksa ilkinde bile indirebilirdim belki. Oyuna iyice alıştım. Souls oyunlarına bulaştırır adamı bu Bloodborne :D

@Smoker Insane oynuyorsun diye bilgi vereyim, öldün mü geri dönüşü yok. Bazı diyaloglarda fazla agresif olursan direkt ok yağmuruna tutulup ölüyorsun, kendini savunma fırsatın dahi olmuyor. İstersen benim denk geldiğim yerleri yazabilirim.
O zaman ne zevki kalır insane oynamanın? Ejderhalı yerde az daha gidiyordum, son anda kurtardım.

Viçır 3te niye yok ya bunlar :/
Boşuna demiyorum abi Witcher 3 genel oyuncu kitlesine hitap etsin daha fazla satsın diye yumuşatılmış bir oyundu zorluk olarak. Puzzle görünce bile komaya gören yeni nesil oyuncu kitlesine fazla gelir bu insane minsane muhabbetleri. Son Spider-Man oyununda puzzle sarma koymuş zorluklara sony misal o kadar korkaklar bu oyun geliştiricileri. Ki Spider-Man da ki puzzle seviyesi bayağı ilk okul seviyesi falan. Edit: Grafik de pek bir halt değil Witcher 3 oyununda bir de öyle bir grafik düşmesi yaşamıştı ki oyun sistemler yetmez diye düşürdük demişlerdi. Sistemi olanlara da bir ayar getirir insan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık