Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu odsseyde leveller arası güç farkı ne kadar çok böyle yahu. Peşime 2 tane ödül avcısı takılıyor. Biri 1 diğeri 2 level yüksek benden. İçimden geçiyorlar 1 v 2 de. Kendi levelini 10 vuruşa temizlerken 1 level üstü için baya 30-35 kere vurmak gerekiyor. Farka bak...
Onu ayarlayabiliyorsun diye biliyorum ayarlarda bi gezin istersen.

Bu büyük kaleler de aranma seviyesi artınca 6-7 tane geliyordu bunlardan. 99 lvl oldum artık sayının çok önemi kalmadı, tek atıyor çar.
Ben daha 8 levelim yahu. 99 olmak kaç yıl sürüyor dkdkdk

Vuruş hissiyatı falan nasıl.Oynamaya değer mi ?
Dodge mekaniği bir garip ama parry güzel. Genelde parry atıyon zaten. Bazen bir son vuruş atıyor aman... böyle hardcore adam öldürülmez. Silahı önden sokuyor arkadan çıkarıyor ordan geri alıyor silahı falan manyak dkdjdk

Onu ayarlayabiliyorsun diye biliyorum ayarlarda bi gezin istersen.
Zor olsun iyidir ya. Severiz zor.

Ben daha 8 levelim yahu. 99 olmak kaç yıl sürüyor dkdkdk

Dodge mekaniği bir garip ama parry güzel. Genelde parry atıyon zaten. Bazen bir son vuruş atıyor aman... böyle hardcore adam öldürülmez. Silahı önden sokuyor arkadan çıkarıyor ordan geri alıyor silahı falan manyak dkdjdk

Zor olsun iyidir ya. Severiz zor.
150 saat filan sürdü. Kassandra ile mi oynuyorsun?

Odyseusa giriştik bakalım.Şu kartal ne nane daha tam oturtadamın.Havada uçup hedef kitlemeye yarıyor herhalde.Mağara liman köy talan etmedik yer bırakmıyorum.3 saat falan oynadım anca 2 level oldum :D Tek yemesem daha iyi ama tek atıyor namıssızlar

Odyseusa giriştik bakalım.Şu kartal ne nane daha tam oturtadamın.Havada uçup hedef kitlemeye yarıyor herhalde.Mağara liman köy talan etmedik yer bırakmıyorum.3 saat falan oynadım anca 2 level oldum :D Tek yemesem daha iyi ama tek atıyor namıssızlar
10 saatten fazla oynadıktan sonra sıkıldım oyundan. Görevlerin heyecanını kaybetmesi bir yana dövüşler de bir türlü keyif veremedi bana. Eksik bir şeyler var. Hissiyat mı desem ne desem bilemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık