Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Witcher'ı dört kere bitirdikten sonra tüm oyunlara karşı soğudum.
Herşey o kadar boş geliyor ki artık...
Cyberpunk bile en ufak heycan uyandırmıyor. Bu hastalığın adını bilen var mı? :(
Dark Soulssuzluk.Oyun daha oyuncu ile training kısmında dalga geçmeye başlayınca Viçır miçır kalmıyor kafada.Bir kere tadınca Dark Soulsu bir daha dönüp viçırın o saçma sapan combat sistemine bakmıyorsun bile.

İlk defa ps+ aldım bu ay. Baktım darksiders 3 bedava deniyim dedim. İyi ki para vermemişim. İkinci oyuna 1 tık ekleyemesen bile aynı bırakmak çok mu zor? Ps4’te daha kötü oyun oynamadım galiba.

Witcher'ı dört kere bitirdikten sonra tüm oyunlara karşı soğudum.
Herşey o kadar boş geliyor ki artık...
Cyberpunk bile en ufak heycan uyandırmıyor. Bu hastalığın adını bilen var mı? :(
Aynı durumdayız dostum. Bende artık heyecanlanamıyorum witcherdan sonra.Şu aralar yeni bir oyuna ayıracak vaktim var. Oyun arıyorum galiba Assasian creed origins ya da odessey den birini oynayacağım. Hangisini oynamamı tavsiye edersiniz arkadaşlar ?

Aynı durumdayız dostum. Bende artık heyecanlanamıyorum witcherdan sonra.Şu aralar yeni bir oyuna ayıracak vaktim var. Oyun arıyorum galiba Assasian creed origins ya da odessey den birini oynayacağım. Hangisini oynamamı tavsiye edersiniz arkadaşlar ?
Bence Odessey ama origins de oynayabilirsin. Gerçi ikisini es geçip oynamıdıysan Dragon age origins ya da mass effect serisini tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık