Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Death stranding gameplay trailer’ı çıkmış.

Ben hala anlamadım bu oyunun ne olduğunu. Oyunda aksiyon olmaz sanıyordum ve ilgimi çekmişti. Ama basbaya hem cqc dövüş hem shooter mekanikleri var. Japon trailerında elindeki silahın leveli ve farklı mermi seçme seçeneği bile var. Beklendiği kadar farklı olmayacak sanki.

Death stranding gameplay trailer’ı çıkmış.

Ben hala anlamadım bu oyunun ne olduğunu. Oyunda aksiyon olmaz sanıyordum ve ilgimi çekmişti. Ama basbaya hem cqc dövüş hem shooter mekanikleri var. Japon trailerında elindeki silahın leveli ve farklı mermi seçme seçeneği bile var. Beklendiği kadar farklı olmayacak sanki.
Death Stranding sırf yarattıkları merak sayesinde iyi satış yapacak. Adamlar çok iyi bir satış politikası izliyor şu an. Aynı zamanda hem oyunu gösterip hem oyun ile alakalı hiçbir bilgi vermemeyi çok iyi başardılar. Ne yalan söyleyeyim şahsen bende merak ediyorum.

Nioh 2 güzel olmuş be.

İlk oyundan bir çok şeyi korumuşlar ama üstlerine güzel bir cila bir de ufak yenilikler eklemişler hoş olmuş. Tek sıkıntı yine boss savaşları çok dengesiz olmuş gibi. Bir de izlediğim bir boss fight bildiğimiz ilk oyundaki bossların bir tanesinin aynısı. Hatta dövüş şekli bile o kadar benziyor ki sadece bu sefer bir iki değişiklik yapmışlar. Bilgisayara çıksın da oynayalım.

Nioh 2 güzel olmuş be.

İlk oyundan bir çok şeyi korumuşlar ama üstlerine güzel bir cila bir de ufak yenilikler eklemişler hoş olmuş. Tek sıkıntı yine boss savaşları çok dengesiz olmuş gibi. Bir de izlediğim bir boss fight bildiğimiz ilk oyundaki bossların bir tanesinin aynısı. Hatta dövüş şekli bile o kadar benziyor ki sadece bu sefer bir iki değişiklik yapmışlar. Bilgisayara çıksın da oynayalım.
Alpha diyedir herhalde ama bana yeni oyun değil de dlc gibi gözüktü. Nioh 2 değil de nioh 1.5 olmuş sanki. Ben baya değişiklik bekledim. Eleştirilen çoğu şey aynı kalmış. Değişiklik veya geliştirme değil sadece ekleme yapmışlar. Yeni silah, yeni hareket, yeni büyü vs. eklemişler.

Ben dövüşürken çıkan gereksiz 10-20 farklı renkteki ışıktan kurtulurlar, loot’u daha az ama öz yaparlar, dövüş sistemini genel olarak geliştirirler diye bekliyordum.

Oyun zaten güzeldi gelişmesi illa şart değil. Ama bu kadar aynı kalmasını da istemezdim.

Alpha diyedir herhalde ama bana yeni oyun değil de dlc gibi gözüktü. Nioh 2 değil de nioh 1.5 olmuş sanki. Ben baya değişiklik bekledim. Eleştirilen çoğu şey aynı kalmış. Değişiklik veya geliştirme değil sadece ekleme yapmışlar. Yeni silah, yeni hareket, yeni büyü vs. eklemişler.

Ben dövüşürken çıkan gereksiz 10-20 farklı renkteki ışıktan kurtulurlar, loot’u daha az ama öz yaparlar, dövüş sistemini genel olarak geliştirirler diye bekliyordum.

Oyun zaten güzeldi gelişmesi illa şart değil. Ama bu kadar aynı kalmasını da istemezdim.
Ben loot sistemini ve dövüş sistemini beğeniyordum.

Dediğin gibi çoğu şey aynı açıkçası ben bu çoğu şeyi beğeniyordum. Bu haliyle harbi Nioh 1.5 olmuş.

R6 bozuk oyundur. Harbi bozuk oyundur. Oynamayın.

Hollow knight a bulaştım az kaldı çıldıracağım. Büyük ihtimalle uçmak gibi bir özellik var ama Allah bilir nerede. Bir de bi tane it var yenemedim gitti.

Dark souls 2 ve 3ü bitirdikten sonra(Özellikle 3 inanılmaz kolay geldi) Bloodborne'a bir el atayım dedim.Daha az ölüyorsun diğer oyunlarar göre fakat ölünce bonfire azlığı ve bekleme ekranı uzunluğundan bana daha zor geliyor.4. bossta bi ara verdim şuan bakalım ne olacak.

Ps4 oyuncularına duyurulur:

Şu an days of play indirimi var ve çoğu AAA oyunu indirime girdi haberiniz olsun. Şöyle bir gözden geçirdim baya sağlam indirim yapmışlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık