Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Viking oyunu geliyor AC'nin iyisin hadi, öyle söylentiler var.
Şansına küs. :D Vikingler onaylandı gibi bir şey.

Roma, Japon ve Viking vardı istediğim, fark etmez hangisinin önce geleceği.
Aaa şimdi tekrar baktım ''Roma sandık ama şimdi iskandinav teması olacağı bilgisi geldi'' diye haberi değiştirdiler:D Fena yanılttılar beni.
Şahsen ben eski ac'leri özlüyorum black flag-unity ah ah....

Sekiro oynayan var mı nasıl oyun alayım mı ?
Ben bitirdim platinum aldım.

Zevkli oyun. Alışman lazım sadece yani çok zor diyenleri görünce korkmana gerek yok. Alıştığında tüm souls oyunlarından daha kolay ama alışmak zor.

Ben sevdim ama çok iyiydi diyemem. Oyunu 1-2 kere bitirip bırakan bi insanım diyorsan al baya seversin. Kendini tekrar tekrar oynatacak bi oyun değil (ben öyle oyunları daha çok seviyorum).

Yani oyunda RPG elementleri yoksa kesin derindir, birçok skill vardır sanma. souls oyunları gibi sade bi oyun. Ama souls’ta en azından bi sade class’tan sıkılınca başka bi sade class’la baştan başlarsın bu oyunda o yok.
Bu oyunun verdiği class souls’taki her class’tan daha zevkli bence. Ama oyunu 5-10 kere oynattıracak kadar da zevkli değil. İnsan çeşitlilik arıyor.

Oyundaki deflect ve posture bar sistemi hoş ve değişik. Benzeri yok sayılır(nioh’taki stamina benziyor biraz). En azından “artık farklı bişey oynamak istiyorum” diyorsan oynamalısın bence.
Adamlar tüm zamanlarını bu deflect ve posture bar sistemini kurup dengelemeye ayırmış gibi. Üstüne fazla şey katamamışlar. Devam oyunu gelirse o çok iyi olur muhtemelen.

@RedTeroR
Yıllar sonra senin lüzumsuz oyunun Skyrim'e tekrardan başlayayım dedim ama demez olaydım. 4 saattir modlamayla uğraşıyorum. Adamlar oyunun %20'sini yapıp kalan kısımları modculara bırakmışlar resmen xd Bitirdiğimde güzel olacak ama. :a:

Lan lan lan! Ben bu haberi nasıl gözden kaçırmışım? Playstation'ın en baba oyunlarından Heavy Rain, Detroit: Become Human ve Beyond: Two Souls, yakında PC'ye çıkacakmış. :eek: Çok iyi haber ya gece gece bebe gibi sevindim valla. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık