Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla pek oyunlardan anlamam ama bu Sekiro güzel bir oyuna benziyor. Darksouls vari bir havası var
Darksouls'u yapan adamların oyunu zaten. Sadece Rpg ögesi yok o kadar.

Zorocular Nioh oynasın hem 2'si de çıkıyor. Bloodborne'a devam oyunu yapsalardı keşke bunun yerine, neyse bunlar yapıyorsa illaki adamı moda sokar ama millet kadar gaza gelemiyorum bu oyun için.
Nioh'u tüm zorluklarda bitirdim abyssde'de 999'a kadar çıktım. Abyss bir yerden sonra ölüm ya çok zorladı ama dayandım bitirdim. İkinci oyunu büyük heyecanla bekliyorum.

Sekiro fazla sade gibi. Hep aynı hareketler kullanılıyor. Sadece kılıç kullanılması ve hep aynı zırhı giymek problem değil. Rpg olmasa da olur ama skill çeşitliliği olsaydı bari. Oynayanlar mı beceremiyor bilmiyorum ama izlediğim her videoda hep aynı şeyleri tekrarlıyorlar.

Kolun özellikleri de hiç yeni değil. Ateş atma, silaha element koyma, bıçak fırlatma, kalkan gibi şeyler eski oyunlarda hep vardı. İlk defa dövüş sırasında kullanılacak kadar akıcı olmuşlar sadece. Olan şeyleri geliştirmişler.

Oyun güzel görünüyor. Ama fromsoftware artık çok daha iyi bi oyun yapabilirdi bence. Tabi bazı özellikleri göstermemek istemiş olabilirler. Sonuçta 1 silahımız var onun da tüm özelliklerini göstermelerini bekleyemeyiz.

Son düzenleme:
Borderlands 3 duyuruldu ama bende gram heyecan uyandırmadı.

İlk 2 oyundan hiç bir farkı yok. Yine eğlenceli ve sürükleyici bir hikaye sunacaklardır ama başka değişen hiç bir şey yok. Bir iki silah eklemişler bir de karakterleri değiştirmişler o kadar. Grafik motoru desen aynı, grafikler yine cell-shade tarzı ama yetmedi dedirtiyor. Bakalım neler çıkacak.

Yıllardır oynayamıyordum pc de POE'yi kasıyor diye. Sotede bekledik hep ps4 e gelsin akalım diye gelmiş indirdim ama burada da kasıyor anasını satayım şaka gibi ya. Zaten aşırı zaman ve uğraş gerektiren bir oyun her şeye baştan başlamak sıkıntı. Bir de kasınca insanda keyif kalmıyor. Bir oyun konsolda niye kasar lan? Konsolun olayı bu değil ya çok yanlış anlamışlar *******. Umarım düzeltirler. Bu arada POE nedir bilmeyen arkadaşlar için gelmiş geçmiş en iyi ARPG diyerek kısa bir tanımlama yapalım.

Şu sekiro nasıl multiplayer olmaz aklımı kaçırıcam yada en azından bazı boss'lar için yardımcı npc falan koyun abi aşırı zor , hiratada ki yaşlı teyze senin allah belanı versin ne uyuz birşeysin sen öyle

Yıllardır oynayamıyordum pc de POE'yi kasıyor diye. Sotede bekledik hep ps4 e gelsin akalım diye gelmiş indirdim ama burada da kasıyor anasını satayım şaka gibi ya. Zaten aşırı zaman ve uğraş gerektiren bir oyun her şeye baştan başlamak sıkıntı. Bir de kasınca insanda keyif kalmıyor. Bir oyun konsolda niye kasar lan? Konsolun olayı bu değil ya çok yanlış anlamışlar *******. Umarım düzeltirler.
Ahh emektar laptopumda poe oynarken geçirdiğim eziyetler geldi aklıma. Strongbox açamıyordum oyun takılıyor ve ölüyorum diye. Skill efekti yüksek buildler yapamıyordum. Eziyet 2 yıl önce kasa toplamam ile beraber bitti.
Bu arada POE nedir bilmeyen arkadaşlar için gelmiş geçmiş en iyi ARPG diyerek kısa bir tanımlama yapalım.
Eksiği var fazlası yok tanımlamanın.
Şu sekiro nasıl multiplayer olmaz aklımı kaçırıcam yada en azından bazı boss'lar için yardımcı npc falan koyun abi aşırı zor , hiratada ki yaşlı teyze senin allah belanı versin ne uyuz birşeysin sen öyle
Manyak eder o oyun adamı Emir:ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık