Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zenginiz belli ki.
Kyk'mı oyuna yatırıyorum ya.

Üzülmeyin rekabet ve çeşitlilik iyidir.
Rekabet oyunların kalitesini arttırır iyi yönünden bakın olaya.
Metro exodus falan epic game tarafına geçmesi iyi olmuş.
Rekabet iyi ama bundan bizim kâr sağlamamızın yollarından biri olan oyun fiyatları, oyun epic games tekeline geçince düşmeyecek. Steamdeyken, steam indirimleri, farklı satış platformları vs. derken oyunu bir şekilde ucuza bulabiliyorduk.

Oyunların epic gamesden satışa sunulmasının belki tek bir iyi yanı olabilir ilerde, o da steam tekrardan oyun geliştirmeye yönelebilir. O da sanmıyorum ki yakın zamanda olur. Daha epic'in indirim yapıp yapmayacağı bile belli değil. :/

Salı günkü postlara cevap verdiğim gerçeği :(

Apex legend’i 8 saatte 1 milyon kişi indirmiş.
Herkes fortnite için alternatif bir oyun arıyormuş.

Activision black ops battle royal’i bedava yapmayarak çok büyük hata yaptı.

Labsente

Apex legend’i 8 saatte 1 milyon kişi indirmiş.
Herkes fortnite için alternatif bir oyun arıyormuş.

Activision black ops battle royal’i bedava yapmayarak çok büyük hata yaptı.
İleride yaparlar.

Şu battle royal'in oyun dünyasını domine etmesini istemiyorum ama büyük şirketler bile buradaki kar marjını görüp giriyorlar. 5-10 yıla yılda 1-2 tane anca şöyle adam akıllı AAA+ oyun göreceğiz ondan korkuyorum.

İleride yaparlar.

Şu battle royal'in oyun dünyasını domine etmesini istemiyorum ama büyük şirketler bile buradaki kar marjını görüp giriyorlar. 5-10 yıla yılda 1-2 tane anca şöyle adam akıllı AAA+ oyun göreceğiz ondan korkuyorum.
Aslında battle royal daha yeni başladı ve adam akıllı ve gerçekten emek verilen oyun fortnite oldu sadece. Çoğu kişi karşı çıkacak olsa da Pubg hiçbir zaman adam akıllı çalışmadı ve hep sorunlarla boğuştu. Black ops çıktı parası olan ona abandı çünkü başarılı bir oyun yaptılar ve o sıralar herkes fortnite’dan hevesini almıştı ama en büyük hataları paralı yapmalarıydı. Apex legend de tam zamanında çıktı çünkü herkes bir alternatif arıyordu 8 saatte 1 milyon kişi indirmiş.

Aslında bu battle royal’e kötü gözle bakmamak lazım hem ücretsiz hem pay to win olmadan oyun yapmalarına teşvik eder bu. AAA oyunlar hep olacaktır sony, ubisoft ve rockstar bu konuda başarılı. Az olsun ama güzel olsun.

Apex legends steam de degil sanırım nerden indiriyoruz bunu birde steam de yeniyim ben cs go dısında online oyun almadım nette biraz arastirdim divinity original sins 2 icin iyi diyorlar suan indirim de 48 tl alınır mı oynayan var mı bunu

Apex legends steam de degil sanırım nerden indiriyoruz bunu birde steam de yeniyim ben cs go dısında online oyun almadım nette biraz arastirdim divinity original sins 2 icin iyi diyorlar suan indirim de 48 tl alınır mı oynayan var mı bunu
Origin diye platform var oradan indir, Steam gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık