Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denedim. Silah çekemiyorsun kamp içinde. Atla girilmiyor. Koşabilsem bilerek çarpa çarpa uçurumdan atacağım ama koşulmuyor da. İlerde grubu satma seçeneği olursa (bilen varsa spoiler vermesin) satacağım direk. İlk oyundaki ana karakter gibi veririm hepsini hükümete. Arthur’a teklif geldi ama seçim şansım olmadı.
Kötüymüş o zaman.Viçırda,skyrimde artislik yapana veriyordum odunu.

Red dead redemption 2 biraz şaşırttı beni. Eğleniyorum ama Oyunun en iyi olacağını düşündüğüm yönleri en zayıf yönleri çıktı.

Özellikle gang ve camp çok çok gereksiz olmuş. Bi işime yaradıkları yok. Ben adamlara nerdeyse hergün koca hayvan götürüyorum, 100 dolarları varsa 95’ini ben vermişim ve bana günde bi tabak yemeği bile çok görüyorlar:D bikaç günde bir yiyebilirsin ne demek kardeşim? İstersem tüm kazanı tek başıma yiyebilmem lazım. Siz gidin yiyin konserve yemeklerini.
Hacı kampı fazla takma:D
Haritada saklı olan sandıkları bul oyun boyunca rahat ediyorsun.
Sandıkları bulduktan sonra kampı istediğin gibi geliştir çünkü para sıkıntısı çekmezsin daha.

Assasins creed odyssey oynayan var mı? Bu kara cuma muhabbetine ps4 de çektim hemen 469 dan 179 a düşmüş henüz oynama fırsatı bulamadım witcher 3 ve skyrim karışımı bir açık dünya rpg si olmuş diyorlar
Bende odyssey aldım ama başlamaya fırsat bulamadım bir türlü .
Assassins creed Origins’i bitirdim ve bu şimdiki oyunla dövüş sistemi hemen hemen aynı olduğu için
Evet rpg gibi ve witcher’a benziyor dövüş sistemi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık