Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olm bu oyun beni acayip geriyor lan. :/ Ben baskıya gelemem valla. Belki de bu yüzden çok fazla sevemedim bu oyunu.
Bence biraz daha sabret , bir süre sonra o gerginliği sevmeye başlayacaksın ve ardından aşacaksın .O gerilim dolu ilk oynayış her ne kadar o an farkedilmese de genelde en keyiflisi oluyor.

Oyunu çıktığı hafta bitirmiştim zaten. Bir daha dönüp oynamadım ama bahsettiğim sebepten dolayı. :/
Erken davrandım desene. Artık pek gerileceğini sanmıyorum; mekaniklere, ortamlara ve düşmanlara aşinasın. Farklı şekilde geliştirilen bir karakterle tekrar oynarsan çok keyifli olabilir.Hem belki tecrübeli halinle Luffy gibi değil de Roger gibi de hissedebilirsin :)

Erken davrandım desene. Artık pek gerileceğini sanmıyorum; mekaniklere, ortamlara ve düşmanlara aşinasın. Farklı şekilde geliştirilen bir karakterle tekrar oynarsan çok keyifli olabilir.Hem belki tecrübeli halinle Luffy gibi değil de Roger gibi de hissedebilirsin :)
Bakalım artık. Sırf online için orijinal almayı düşünüyorum aslında ekonomiyi düzelttiğimde.

Son düzenleme:
'' Stardew Valley '' adlı oyunu bir haftaya yakın oynuyorum . Genelde piksel grafikli oyunları zaten severim ama oyunun konusu biraz çiftçilik olunca soğuk yaklaşmıştım
çünkü sevdiğim bir oyun kategorisi değildir . Boyutu küçük oyunun ama içeriği çok geniş ana hikayesi,görevler,müzikler çok güzel oyun yapmışlar tavsiye ederim . Steam puanı 10/10 , Metacritic puanı 89/100

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık