Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demon soulsta oyun seni sınırlara kadar zorluyordu ama hangi oyun seni daha çok zorladı dersen Ds1 derim.Ds1 başka bir alem.Demon soulsta ve daha sonra ds2 ve 3 te biraz ucuz zorluğa kaçmışlar.Ucuz zorluktan kastım boss odasının üstüne 3 5 okçu koyarak rahatsız etmek veya boss odasının zehir ile kaplayıp bir yerden zehri boşlatmanı beklemek gibi.
ds1 de blighttown kol kırdırıyordu bana keza ds2 de gulch da baya nefret bir bölgeydi bloodborne da ise girmeyi hiç istemediğim yer mergonun tavan arası ara kat (benim pp de kullandığım mob) ama ds3 de böyle bir konsept yoktu heryeri korkmadan ürkmeden gezebiliyordun demons souls da benzer yerler varmış birkaç kişiden duydum sırf şu oyun için ikinci el ps3 alıcam

Demon soulsta oyun seni sınırlara kadar zorluyordu ama hangi oyun seni daha çok zorladı dersen Ds1 derim.Ds1 başka bir alem.Demon soulsta ve daha sonra ds2 ve 3 te biraz ucuz zorluğa kaçmışlar.Ucuz zorluktan kastım boss odasının üstüne 3 5 okçu koyarak rahatsız etmek veya boss odasının zehir ile kaplayıp bir yerden zehri boşlatmanı beklemek gibi.

Dark souls serisi multi ile nirvana çıkıyor zaten.Boss dövüşü için estus saklayayım derken invade yemek,hiç olmayacak yerlerde invade yemek,sen invade atarak millete salça olmak falan çok iyi.

İyi roll yapıyorsan dex built gidebilirsin.Vigor,endurance ve dex ağırlıklı gidersin.Uchigatanayı eletrikle harmanlarsan multide de bayağı iş yaparsın.Tabi ben her zaman chaos blade ve 10 hümanity ile oynarım dex builtleri.İnt kasıp ufak çaplı miracleları da yapabilirsin.Faith vererek str-faith builti de işini görür.Tabi mobilite sıkıntısı yapıyor bu built.Genelde bu sorunu one hit ile çözerler.
Teşekkürler
Fazla soru sorup sıkmak isteyorum fakat iyi birini bulmuşken 1,2 şey daha sorayım sıkıntı olmazsa :D
Arkadaşla coop sistemi yok galiba o biraz kötü olmuş fakat invade atmak özellikle bambaşka yapar oyunu doğru diyorsun.
Ds2de ölünce can azalıyordu gitgide hollowlaşıyordun. Egify kullanınca insan oluyordun falan. Biraz oynamıştım ds1 onda ölünce life barda birşey değişmiyordu fakat humanity düşüyordu galiba. Humanity düşmesi ne sağlıyor ne gibi dezavantajları var.İlk başlarda estusum 10 Ken 5e düşmüştü ona mı sebep oluyor?

@Admiral Akainu
Shrine of Amana hocam. Mahvoldum orada. Birde Vesdalt parça pinçik etti beni :D Bakalım daha nasip olmadı Bed of Chaos, Tomb of giants falan onlar nasıl olacaklar

Teşekkürler
Fazla soru sorup sıkmak isteyorum fakat iyi birini bulmuşken 1,2 şey daha sorayım sıkıntı olmazsa :D
Arkadaşla coop sistemi yok galiba o biraz kötü olmuş fakat invade atmak özellikle bambaşka yapar oyunu doğru diyorsun.
Ds2de ölünce can azalıyordu gitgide hollowlaşıyordun. Egify kullanınca insan oluyordun falan. Biraz oynamıştım ds1 onda ölünce life barda birşey değişmiyordu fakat humanity düşüyordu galiba. Humanity düşmesi ne sağlıyor ne gibi dezavantajları var.İlk başlarda estusum 10 Ken 5e düşmüştü ona mı sebep oluyo
var hocam arkadaşla coop yere işaret bırakmadan önce şifre koyuyorsun ayarlardan aynı şifreyi arkadaşın da yazdımı sadece birbirinizin summon sign ı nı görüyorsunuz o estus azalması da ds1 de var sadece oturdugun bonfire lara humanity basınca 10 oluyor totalde 20 yapılıyor en fazla

ds1 de blighttown kol kırdırıyordu bana keza ds2 de gulch da baya nefret bir bölgeydi bloodborne da ise girmeyi hiç istemediğim yer mergonun tavan arası ara kat (benim pp de kullandığım mob) ama ds3 de böyle bir konsept yoktu heryeri korkmadan ürkmeden gezebiliyordun demons souls da benzer yerler varmış birkaç kişiden duydum sırf şu oyun için ikinci el ps3 alıcam
Ds3te adı aklıma gelmedi şu absyss bekçisi ile savaşa giderken geçtiğimiz bölge de bayağı sıkıntılı idi.Her yer zehir ek olarak pvp bölgesi olduğundan sıkıntılıydı.

@Rob Lucci Arkadaşların ile co-op oynayabiliyorsun canım onda sıkıntı yok.

Ds1 de ölmenin pek zararı yok.Bu aslında kötü olmuş ama oyun cidden zorladığı için bir yerde iyi.Hem demon soulstaki world tendency hem de can barında azalma olsaydı ds1 intihar ettirirdi adamı :D

Hümanity dediğin şey oyunu online oynaman için lazım olan bir şey.Estus mevzusu ise bonfireda bir tane humanity yakarsan 5 olan estus 10 olur.Oyunun belli bir bölgesinden bir bossu kestikten sonra ise 20ye kadar çıkartabiliyorsun onu.

Ds3te adı aklıma gelmedi şu absyss bekçisi ile savaşa giderken geçtiğimiz bölge de bayağı sıkıntılı idi.Her yer zehir ek olarak pvp bölgesi olduğundan sıkıntılıydı.

@Rob Lucci Arkadaşların ile co-op oynayabiliyorsun canım onda sıkıntı yok.

Ds1 de ölmenin pek zararı yok.Bu aslında kötü olmuş ama oyun cidden zorladığı için bir yerde iyi.Hem demon soulstaki world tendency hem de can barında azalma olsaydı ds1 intihar ettirirdi adamı :D

Hümanity dediğin şey oyunu online oynaman için lazım olan bir şey.Estus mevzusu ise bonfireda bir tane humanity yakarsan 5 olan estus 10 olur.Oyunun belli bir bölgesinden bir bossu kestikten sonra ise 20ye kadar çıkartabiliyorsun onu.
doğru diyosun ama blighttown kadar etmiyor oralar bir de blighttown da invade yemek varki tam bir kanser

@Admiral Akainu , @Eustass Captain Kidd
Teşekkürler cevaplar için. Ds2 serinin en zor oyunu diyorlar şimdi bitirdiğim için onu bir özgüven geldi. Sizede öyle mi?Seri içi sıralama yapsanız nasıl olurdu?
İzlediğim videolara göre Ds3ün bossları ds1in areaları daha zor gibi gözüküyor bilemedim.

İnvade atmak da bir o kadar zevkli :D Son 1 aydır sadece blighttownda invade attım bir o kadar zevkli idi.Bayağıdır girmiyorum oyuna.Plat almayacağım bitmesin diye.
chaos blade gerçekten iş yapıyor mu ya ben aldım onu en yüksek seviyeye getirdim ama lighting uchigatana daha çok vuruyor ben onu kullanıyorum bir de hornet ring şuana kadar critic de tek atmadığım adam yok :flaugh:

Teşekkürler cevaplar için. Ds2 serinin en zor oyunu diyorlar şimdi bitirdiğim için onu bir özgüven geldi. Sizede öyle mi?Seri içi sıralama yapsanız nasıl olurdu?
İzlediğim videolara göre Ds3ün bossları ds1in areaları daha zor gibi gözüküyor bilemedim.
Ds2 serinin en basit oyunu.

chaos blade gerçekten iş yapıyor mu ya ben aldım onu en yüksek seviyeye getirdim ama lighting uchigatana daha çok vuruyor ben onu kullanıyorum bir de hornet ring şuana kadar critic de tek atmadığım adam yok :flaugh:
Chaos blade humanity ile artıyor.40 dex 40 humanity ile kullanıyordum ben onu.

bence ds1 ,bb , ds2 ve ds3 olarak sıralarım zorluk açısından ds 3 bb oynadıktan sonra kolay gelmişti bana

Ds2 serinin en basit oyunu.

Chaos blade humanity ile artıyor.40 dex 40 humanity ile kullanıyordum ben onu.
40 humanity basılı oynamak için hiç invade yememen lazım :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık