Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar oyun önerilerine açığım güzel bir liste yapında aradan seçelim böyle işleri seven elbet vardır forumda Tarz:Aksiyon Macera Strateji Görüş açısı fark etmez Dikkate alıp mesaj yazanlara şimdiden teşekkürler Dipnot:Türkçeyide söktüm hatalı yazım yok işallah

Nasıl oynayacağına bağlı, 100 level üstüyüm sanırım. Eğer sağlam donanım ve internetin varsa oyna, 60 GB oyun olmuş. Daha da artmıştır.

Çok kaliteli oyun. Yeri geldiğinde o kadar zevkli oluyor ki, anlatamam.

(nasıl oynayacağından kasıt, ne beklediğin. her an ölüm tehlikesi altındasın yani. videoları izle. yeri geliyor hırs yapıyorsun, yeri geliyor trollük yapıyorsun. her telden duyguyu yaşatır sana.)
Oyun şuan 80 GB... 60 GB indiriyor kurulum ile 80 GB oluyor.Bu arada oyunu 79 TL'ye aldım arkadaşlar.DurmaPlay'den.
Amaca gelirsek ; Gerçekçi bir atmosfer hissettirsin de.Amacım zaten Sınaypır alıp yüksek mevzılerden adam vurmak :D

Benim kuzen PS4'de oynuyor,teğmen rütbesine gelince oyundan para kazanabiliyormuşsun öyle duymuş,doğru mudur? Ben pek inanmadım da.
Oynadigim en gercekci savas oyunu diyebilirim. Arkadaslarinla ayni manda da oynayinca baya zevkli oluyor. Eger alma imkaniniz varsa ve bu tur oyunlari seviyorsaniz almanizi oneririm.
Arkadaşlarımda oyun yok ama tek başıma da zevk alırım gibi ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık