Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne Baldr'mış döve döve bitiremedi.
Bu böyleyse Thor , Odin felan ...

Buda Thor'un tipi:

Son düzenleme:
Atreus'un okuna ışık aldıktan sonraki boss mu? Baya oldu öldüreli. Pek zor değildi ama belki normal zorlukta oynadığımdandır. Yere attığı bombalara dikkat et yeter.
Hard moduna almadın mı :D ben hard modda oynuyorum şuan zorluk tam ideal ya. Yalnız efsane olmuş şu yılan abimiz ya.

Hard moduna almadın mı :D ben hard modda oynuyorum şuan zorluk tam ideal ya. Yalnız efsane olmuş şu yılan abimiz ya.
O boss'la dövüşürken normaldeydi. Dağın içine girince çektim zora. Özellikle okunu güçlendirince çocuk zaten tek başına düşmanları temizleyecek hale geliyor normal zorlukta.
World serpent'ı ben de sevdim. Yardım da edince iyice gözüme girdi.

tanrı ın oğluyuz diye geçinen 2 salağı dövmek çok zevkliydi. odin veya thor herhalde kratos'un oğlunu öldürür diyorduk tam tersi oldu :D kratos'tan da bu beklenir.

O boss'la dövüşürken normaldeydi. Dağın içine girince çektim zora. Özellikle okunu güçlendirince çocuk zaten tek başına düşmanları temizleyecek hale geliyor normal zorlukta.
World serpent'ı ben de sevdim. Yardım da edince iyice gözüme girdi.

Bahsettiğin vs nin sposunu görmüştüm ama şimdi yazdığına bakamadım daha oralara gelmediğimden :D Sadece şunu diyeyim ps 4 ün teknolojisi ile adamlar böyle bir oyun yaptılarsa ps 5 de ki gow nasıl olacak merakla bekliyorum oyunda bazı şeyler kısılmak zorunda kalmış belli. Sağlam bosslar genel de daha bizim boyutlarda çünkü fps düşüşleri olmaması için. Ps 5 te ki gow artık düşünemiyorum şimdiden bekliyorum daha elimde ki bitmeden.

Şu "tear" denen yerlere kol sokunca çıkan düşmanlar çok ayarsız. O bölgedeki düşmanlardan çok yüksek levelde oluyorlar. Benim 50 kere vurmam lazım onlar bazen tek atıyor, bazen 2 vuruşta indiriyor. bunun sebebi de çıkan düşmanların levelinin yüksek olması. Aslında burda benim için sorun zorluk değil oyunda level olması sorun çıkardı. Bu yaratıkları ilerde geri dönelim diye koydukları belli ama yakışmamış bence oyuna. Sen git tanrı öldür, ejderha avla sonra leveli yüksek diye kurttan kaç :D bi kere canım full'ken korunduğum halde kurttan tek yedim.

God of war'a bu kadar stat, level, item gibi şeyler eklemenin oyunu iyi etkilemeyeceği belliydi öyle de olmuş bence. Bi pantolon bile giymeden yunanistanı yıkıp geçen adam 3-5 draugr için zırh giymek zorunda:artiz:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık