Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Shakan
Oyun çok güzel olmuş demo harikaydı. Zengin adamsın bir şekilde satın almaya bak. :/

@Starrk
PC versiyonu daha iyi olmuş. Grafikler bir yana oynanışta da baya iyileştirmeler yapılmış.

Çok kararsız kaldım ya. Şimdi bunu alsam birçok oyun başka zamana kalacak. Pre-order ve normal satın almanın farkı var mı ?
Bakmadım ama pre order almanın bir avantajı kalmamıştır bence. Oyunun çıkmasına birkaç gün kaldı zaten.

Kaliteli RPG oyunlarına verilen paraya acımam ben. 10 saatlik oyunlardan değil ne de olsa.

Bakmadım ama pre order almanın bir avantajı kalmamıştır bence. Oyunun çıkmasına birkaç gün kaldı zaten.

Kaliteli RPG oyunlarına verilen paraya acımam ben. 10 saatlik oyunlardan değil ne de olsa.
Farkı yoksa yaza kadar beklesin ya. Yaz indirimlerine kadar vakti var. Girerse indirime alırız, girmezse de alırız.:bilmem:

DLC'leri toplasan 1 tane düzgün ilerlemeli oyun ediyor zaten. Bunun üstüne açık harita seçeneği de var. Fiyatı bana fazla gelmedi. Elimde beğenmediğim monster hunter var onunla beraber eski versiyonu da satsam royal edition'ı nerdeyse bedavaya alabilirim.

Yan görevler artsa ve 9999 hasar limitini aşmak için gereken puanı düşürseler yeter bana. Hançerle 9999 vururken büyük kılıçla skill kullanmak anlamsız oluyor yüksek levellerde. Biraz daha ucuzlamasını bekleyip alırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık