Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
24 Gb diyor ya indirmeye üşendim resmen. Aslında Knight tarzı hafif kasmalı bir oyun olsa forumca oynasak fena olmazdı.
24 gb bişey değil artık be. Daha bir kaç gün önce Uncharted 4 indirdim 55 gb. İniyor yani bir şekilde, tabi kota dolmadıysa.

O dediğin tarzı bana sorma, hayatımda bir defa bile oynamadım o tip oyun. :)

Witcher 3'ü bitirdim sonunda.

- Baron kendini astı. :(
- Geralt hayatını Triss ile devam ettirmeye karar verdi. #teamtriss :flaugh:
- Ciri, Ak Ayaz'ı durdurup efsunger olarak yaşamına devam etmeye karar verdi.
- Radovid ve Dijkstra öldürüldü.
- Emhyr, Redenya ile ateşkes yapıp Temerya'ya isyanların durması karşılığında özerklik verdi. İç muhalefeti sindirdi.
- Skellige'nın başına Cerys geçti.

Baron haricindeki kararlarımdan pişman değilim işin aslı. Yennefer'a da üzüldüm ama. Vesemir ve Crach'ın ölümleri de üzdü.

Neyse epey güzel oyundu. Harcadığım vakte değdi. Önceki oyunlardaki kayıtlarımı aktarmam da iyi oldu.

Adda ve Ioverth ile ilgili bir bilgi alamamam üzdü ama.

Witcher 3'ü bitirdim sonunda.

- Baron kendini astı. :(
- Geralt hayatını Triss ile devam ettirmeye karar verdi. #teamtriss :flaugh:
- Ciri, Ak Ayaz'ı durdurup efsunger olarak yaşamına devam etmeye karar verdi.
- Radovid ve Dijkstra öldürüldü.
- Emhyr, Redenya ile ateşkes yapıp Temerya'ya isyanların durması karşılığında özerklik verdi. İç muhalefeti sindirdi.
- Skellige'nın başına Cerys geçti.

Baron haricindeki kararlarımdan pişman değilim işin aslı. Yennefer'a da üzüldüm ama. Vesemir ve Crach'ın ölümleri de üzdü.

Neyse epey güzel oyundu. Harcadığım vakte değdi. Önceki oyunlardaki kayıtlarımı aktarmam da iyi oldu.

Adda ve Ioverth ile ilgili bir bilgi alamamam üzdü ama.
Baron ve Yennefer haricinde seçimlerimiz aynı olmuş. :/ Oyun aslında Yennefer ile olmaya zorluyor. Kitaplarında Geralt'ın asıl aşkı Yennefer zaten. Triss ise oyunda göründüğü kadar iyi değil. Biraz arkadan iş çeviren birisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık