Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Clearspeed olabilir ya aşırı oyalanmayı sevmiyorum şimdi druid deniyorum full Ayılı skillere abandım bunu sevmezsem necromancer deneyeceğim ama oyun poe ve grim dawna kıyasla mobil oyun gibi gözüküyor bosslar çok kötü dizayn edilmiş
Hikaye bossları o kadar sırıtmıyordu ama poe ve grim dediğin baya yapı taşı işler. Onlarla kıyas etmek için erken.

Hikaye bossları o kadar sırıtmıyordu ama poe ve grim dediğin baya yapı taşı işler. Onlarla kıyas etmek için erken.
Poe ve Grim Dawn'ın developerları yaptıkları işleri seviyorlar oyuncuyu düşünerek hareket ediyorlar sürekli aldığımız zevki geliştirecek şeyler sunuyorlar grim dawn yakında 4. DLC'sini çıkaracak POE yılda 3-4 kez yeni lig çıkarıyor. Bunları üreten firmalar indie ve 2A seviyesindeki firmalar Diabloyu ise 75.000.000.000 dolarlık şirket rezil halde çıkarıyor erken falan değil bunlardan daha iyi bile çıkması lazımdı ellerinde binlerce kat daha fazla kaynak varken böyle rezil çıkarmanın bahanesi yok. Oyundan 70 dolar alıyorlar üstüne 65 dolara at satıyorlar bu oyun hiçbir zaman diğer ARPGler ile yan yana duracak düzeye gelmeyecek oynayan kitlenin %90ı doğru dürüst eleştiri yapamayan blizzard reisim giderse küdus düşer seviyesindeki aptal Amerikalılar.

Diablo 4'e başladım. Hikayesi hoşuma gitti. Büyücü açtım. Fireball, inferno, hydra skillerini öneririm iyi wave temizliyorum. Şimdilik iyi gidiyor 30 level oldum.

Stellar blade demosunu oynadım. Aksiyonu beklediğimden zevkliydi. Ps+'ya çıkınca oynarım bunu.

Sekiro sevenlerin hoşuna gidebilir. Düz parry ve bloklama var. Bloklanamayan sarı saldırılar için dodge var.

Bi de düşmanların bloklanamayan 2 özel saldırısı daha var. Biri kırmızı diğeri mavi. Mavide düşmana doğru dodge yapmak lazım sekiro'daki mikiri gibi. Kırmızıda ise geri dodge yapmak lazım. Sekiro'da sweep'lere karşı zıplamamız gibi. Ikisinin farklı kontra saldırısı var.

Parry yaptıkça düşmanın dengesi bozuluyor. Tamamen bozulunca bi kritik darbe indiriyorsunuz. Ama bu stamina barı gibi değil bildiğimiz 5-6 kutucuk var boss'ta. Her parry yapışınızda bi kutu gidiyor. O kutuları indiren özel saldırınız da var.

Poe ve Grim Dawn'ın developerları yaptıkları işleri seviyorlar oyuncuyu düşünerek hareket ediyorlar sürekli aldığımız zevki geliştirecek şeyler sunuyorlar grim dawn yakında 4. DLC'sini çıkaracak POE yılda 3-4 kez yeni lig çıkarıyor. Bunları üreten firmalar indie ve 2A seviyesindeki firmalar Diabloyu ise 75.000.000.000 dolarlık şirket rezil halde çıkarıyor erken falan değil bunlardan daha iyi bile çıkması lazımdı ellerinde binlerce kat daha fazla kaynak varken böyle rezil çıkarmanın bahanesi yok. Oyundan 70 dolar alıyorlar üstüne 65 dolara at satıyorlar bu oyun hiçbir zaman diğer ARPGler ile yan yana duracak düzeye gelmeyecek oynayan kitlenin %90ı doğru dürüst eleştiri yapamayan blizzard reisim giderse küdus düşer seviyesindeki aptal Amerikalılar.
Diablo2'yi yapan ekip, ayrılıp yaptı PoE ve GrimDawn'ı. O yüzden fazlasıyla özeller zaten. Zaten D4'e bakarsan GrimDawn'dan vs baya esinlenme var ve oynanabilir duruyor şimdilik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık