Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyun aldığım yerin taksitle oyun sattığını öğrenmiş oldum. 3 taksitle veriyorlarmış.

Bu aralar zaten monster hunter world’ü oynadığım için bekleyeceğim biraz. Vize sınavlarından sonra ya da ocak tatilinde oynarım red dead redemption’ı.

Bekledikçe oyun ucuzlayacak mı yoksa fiyatı ikiye mi katlanacak onu da bilmiyoruz gerçi:D

Edit:

Benim sorduğum yer 390’a satıyordu.büyük spotçular 350’ye falan satıyordur. Durduk yere D&R gibi yerlerden alıp 500 falan vermeyin oyunlara. Spotçu bulun.
Spotçular güvenilmez adamlardır onlardan alacağınıza us hesabı açıp alsanıza abi 330 tl şuan Amerika store açarsanız oradan alır indirirsiniz. Spotçulardan çok eski yıllarda alışveriş yapardım alayı düzenbaz sürekli hile peşinde tipler. Birde Rockstar asla oyunlarına indirim yapmaz onu söyleyeyim Rdr 2 7 8 aydan önce hayatta düşmez. Dediğim gibi bu spotçulara güvenilmez Us hesaptan 330 tlye alacaksın gül gibi en rahatı.

Nioh kadar boş beleş zorluğu olan bir oyun daha görmedim. Sabaha kadar lanet etsem doyamam. O kadar da çabalıyorum oyunu sevebilmek için ama yok arkadaş. Berbat bir harita tasarımı. Sayısı çok fazla olan düşmanlar. Çok dar alanlarda dövüşmek zorunda kalmak. İyileşmenizi sağlayan eşyayı biriktirmenin karneyle verilen ekmek hissiyatı yaratması gibi tamamen gereksizce ölmeniz üzerine kurulmuş saçma sapan bir oyun. Japon temasıdır combolardır vs alalım dedik. Bir gram zevk alamıyorum lan. BB'nin her anından zevk almıştım DS3 alıp oynamaya başladığımda onu da çok seveceğime eminim. Oyun kolay olsun diye bir derdim yok yani. Ama bu oyunun zorluğu leş abi. Harbi leş.

Nioh kadar boş beleş zorluğu olan bir oyun daha görmedim. Sabaha kadar lanet etsem doyamam. O kadar da çabalıyorum oyunu sevebilmek için ama yok arkadaş. Berbat bir harita tasarımı. Sayısı çok fazla olan düşmanlar. Çok dar alanlarda dövüşmek zorunda kalmak. İyileşmenizi sağlayan eşyayı biriktirmenin karneyle verilen ekmek hissiyatı yaratması gibi tamamen gereksizce ölmeniz üzerine kurulmuş saçma sapan bir oyun. Japon temasıdır combolardır vs alalım dedik. Bir gram zevk alamıyorum lan. BB'nin her anından zevk almıştım DS3 alıp oynamaya başladığımda onu da çok seveceğime eminim. Oyun kolay olsun diye bir derdim yok yani. Ama bu oyunun zorluğu leş abi. Harbi leş.
DS3 müthiş bir oyun. Half lifetan sonra en çok sevdiğim oyundur kendisi. Bir an önce edinmeye bak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık