Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM [ Online Soccer Menajer] İngiltere Premier Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şike şaibe senden sorulur. Kurada beni nasil yazdiğini gördükten sonra daha konuşma istersen :)
Bilmem ben, kadro kaliten baştan kurulu la daha yeni yeni ilk 11'i diziyorum ben daha 2-3 oyuncuya ihtiyacim var.
Skorun ne önemi mi var. Geçen sezon şampiyon averajla belirlendi farkindaysan. Ama kaybeden taraf olduğun için unutmuşsundur tabi sen :D
Sersem hala kuya takılıyor.Kaç defa dicem raslantı diye.Hem küçük takım isteyen sendin hatırlatırım.

Tamam City çektim ama takımdan memnun değilim vurdum neşeri he tarafa.Hep yaşlı admlar.Yani bende sizin gibi sıfırdan baslıyorum denebilir.

O yuzden averaj şampiyonusun ya.
Bak Neko nasıl domine etmişti italyayı.Bende puan farkını tercih ederim.Yinede averaj önemsiz değil.
Gokuyla 2.lik yaışınız iyi gidiyor ama:D:D

Sersem hala kuya takılıyor.Kaç defa dicem raslantı diye.Hem küçük takım isteyen sendin hatırlatırım.

Tamam City çektim ama takımdan memnun değilim vurdum neşeri he tarafa.Hep yaşlı admlar.Yani bende sizin gibi sıfırdan baslıyorum denebilir.

O yuzden averaj şampiyonusun ya.
Bak Neko nasıl domine etmişti italyayı.Bende puan farkını tercih ederim.Yinede averaj önemsiz değil.
Gokuyla 2.lik yaışınız iyi gidiyor ama:D:D
Yav olum yürü git en kötü adami bile 15'den sattin. Benim kadro nasildi :/
Ben 3. haftaya kadar adam satamadim doğru düzgün.
İtalyada bana 20 küsür antreman kullandilar la tabi alip gidecek. Adama antreman bile kullanmadilar doğru düzgün. Geçen sezon siz avantajliydiniz. Kazansaydiniz 3 sene konuşurdun. Kaybettin diye yana yatma şimdi :) Şampiyon oldum mu oldum sen ona bak.
Kadroyu biraz daha düzeltirsem şampiyonluğa da oynarim ama biraz zor gibi adam alicam futbolcu satilmiyor. Takim hedefi 10 zaten ilk 5 iyi sonuçtur.

Oyuna giremiyorum ki. Biraz maç satın bana, Goku borcunu ödesin.:/

Troyysi yine kapalı kapılar ardında şike be şaibe yapmıştır.
Len ooyuna giremiyorsan taktiği dizilişi sabitle bari.
Goku onurlu adam.Maç satar mı bilmem.:D

Trosi hep inkar ediyo.:( İspanya*hırvatistan hakemıne nasıl para gönderdiğini açıklasın.:D

Oyuna giremiyorum ki. Biraz maç satın bana, Goku borcunu ödesin.:/

Troyysi yine kapalı kapılar ardında şike be şaibe yapmıştır.
Sen sus la flamingo pisliği. Öldürülmek istiyorsun sanirim :)
Len ooyuna giremiyorsan taktiği dizilişi sabitle bari.
Goku onurlu adam.Maç satar mı bilmem.:D

Trosi hep inkar ediyo.:( İspanya*hırvatistan hakemıne nasıl para gönderdiğini açıklasın.:D
Özel antremanla hirvatlari zar zor 1 farkli yenerken, ben almanya deplasmanindan 5-0 la döndüm şampiyonluğu kim hak etti tartişmayalim istersen :)

@Riful Walcott'u o kadar ucuza bıraktığına göre gözün Messide :)
Yok yahu ne Messi'si:p Tek forvet oynatıyorum zaten. Embolo ve sançez yeter bana. Birde welbek var üçüncü olarak. Elde para olsun bir tane orta saha alacağım:D Gerçi kaşife yetişmedi ama geçenlerde attığım şuradan kalma bir fiyattı o.

Walcott'u 13.09'a
Welbeck'i 13.22'ye

Bırakırım. İsteyen teklif etsin. Sistem daha azına izin vermiyor yani en düşük bu kadar. Kaşifteki adama param yetmedi:( Zaman sınırı var ya kaşifte o yüzden satıyorum:sapkali:

Yok yahu ne Messi'si:p Tek forvet oynatıyorum zaten. Embolo ve sançez yeter bana. Birde welbek var üçüncü olarak. Elde para olsun bir tane orta saha alacağım:D Gerçi kaşife yetişmedi ama geçenlerde attığım şuradan kalma bir fiyattı o.
Embolo'yu bende aradım ama bulamadı kaşif nedense :/ Sen mi buldun?

Anladım. Bende bu kadar ucuza koyduğun oyuncuyu kimsenin almamasına şaşırdım.

Leicester City 0-0 West Ham United

Aston Villa 2-2 Southampton

Liverpool 0-0 Watford

Chelsea 0-0 Newcastle United

Stoke City 1-0 Arsenal

Manchester United 2-1 Crystal Palace

West Bromwich Albion 0-2 Sunderland

Everton 0-1 Manchester City

Swansea City 0-2 Tottenham Hotspur

Norwich City 2-1 Bournemouth

Leicester City 0-0 West Ham United

Aston Villa 2-2 Southampton

Liverpool 0-0 Watford

Chelsea 0-0 Newcastle United

Stoke City 1-0 Arsenal

Manchester United 2-1 Crystal Palace

West Bromwich Albion 0-2 Sunderland

Everton 0-1 Manchester City

Swansea City 0-2 Tottenham Hotspur

Norwich City 2-1 Bournemouth
Kanka fena kaptırdın kendini :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık