Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM [ Online Soccer Menajer] İngiltere Premier Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar lig başlıyor hayırlısıyla, hadi gelin beraber oynayalım, güzel ve eğlenceli vakit geçirelim.

Şikenin Şaibenin Ş si yok.

@Sir Crocodile Kaç ligtir yatırım yapıyorum la, bu sefer şampi benim, bağlantılarım harekete geçmeye hazır beni bekliyor.:D

O değilde maça 5 dk vardı ne oldu, süre sıfırlandı tekrar 24 saat oldu? Sırf o yüzden ben antrenmana adam koymadın bir ton işim aksadı.

@Fabian Sadece izleme gel sende katıl.

@Sir Crocodile Kaç ligtir yatırım yapıyorum la, bu sefer şampi benim, bağlantılarım harekete geçmeye hazır beni bekliyor.:D

O değilde maça 5 dk vardı ne oldu, süre sıfırlandı tekrar 24 saat oldu? Sırf o yüzden ben antrenmana adam koymadın bir ton işim aksadı.

@Fabian Sadece izleme gel sende katıl.
Yok la açiklanir simdi oynaniyordur maçlar. Ard arda 3 mesaj atmiş pisliğe bak :D

Diyorum ya anca ruyanda olursun hatta o bile zor son hafta ben alirim elinden şampiyonluğu :D
Kabuslarina bile gireceğim az kaldi :)

Yok la açiklanir simdi oynaniyordur maçlar. Ard arda 3 mesaj atmiş pisliğe bak :D

Diyorum ya anca ruyanda olursun hatta o bile zor son hafta ben alirim elinden şampiyonluğu :D
Kabuslarina bile gireceğim az kaldi :)
Bildirim gitsin diye mecbur ayrı mesaj attım. Yok 1 gün sonraya attı sistem çözemedim. Az kişinin olduğu yerde keyif almak zor olacak.

@serimu Adaş lige katıl oyna.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık