Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) Korsan Fan Ligi için davet !

KorsanFanLigi

• İngiltere Ligi

• İspanya Ligi

• İtalya Ligi

• Almanya Ligi

• Fransa Ligi

• Türkiye Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok salmam onada merak etme. Zaten şampiyon belli olmuş gibi bu hafta, 5 puan kolay kolay kapanmaz.
Eyvallah baktım senin için 3.lük imkansız değil aslında 4 puanlık fark 2 maça bakar birde rakiplerinle direk maçın var onları kazansan yeter daha kendi aralarında da oynayacaklar. 4-3-3 le güzel seri yakalamıştın onu bozmadan oyna derim zaten kazanacağı varsa her türlü kazanır takım :D
Bi de o Goretzka'ya nasıl 21 gol attırdın la forvetler atmıyor o kadar :eek:

Eyvallah baktım senin için 3.lük imkansız değil aslında 4 puanlık fark 2 maça bakar birde rakiplerinle direk maçın var onları kazansan yeter daha kendi aralarında da oynayacaklar. 4-3-3 le güzel seri yakalamıştın onu bozmadan oyna derim zaten kazanacağı varsa her türlü kazanır takım :D
Bi de o Goretzka'ya nasıl 21 gol attırdın la forvetler atmıyor o kadar :eek:
Normal taktiğime geri döneceğim zaten bakalım ilk 8 içinde bitirirsem yeter bana. Goretzka’yı bende anlamadım valla orta saha olmasına rağmen forvetlerden çok gol atıyor biraz daha zorlasa gol kralı olacak. Ona özel sadece frikik attırıyorum demek ki frikikleri çok iyi kullanıyor.

Normal taktiğime geri döneceğim zaten bakalım ilk 8 içinde bitirirsem yeter bana. Goretzka’yı bende anlamadım valla orta saha olmasına rağmen forvetlerden çok gol atıyor biraz daha zorlasa gol kralı olacak. Ona özel sadece frikik attırıyorum demek ki frikikleri çok iyi kullanıyor.
Ben tutturamadım frikikçiyi bi türlü ya neyse benim forvetler çalışıyor forvetlerin toplam 60 golü falan var :D
@Daredewill değiştirmişsin la taktiği demek ki bakmayı bırakmışım doğru yolu bulmana sevindim :fool:

5 atmışım :D

Spiker Melih
@Spiker Melih
West Bromwich Albion Tottenham Hotspur takımını fena yendi
WEST BROMWİCH - Fikstürdeki maç West Bromwich kentinde dün gece ev sahibi kulüp West Bromwich Albion ve Tottenham Hotspur arasındaydı. West Bromwich Albion takımının The Hawthorns stadyumunda muhteşem bir atmosfer vardı. Toplum polisi gidişatı izlemek için bölgeye ilave kuvvet gönderdi ancak müdahale etmelerine gerek kalmadı. Origi maçın ilk golünü 32.. Dakikada yaptı ve takımını 1-0 öne geçirdi. West Bromwich Albion bir gol daha atmayı başardı! Tetiğe 41. Dakikada Origi bastı. West Bromwich Albion takımının üçüncü golü Burke ile 62. Dakikada geldi. West Bromwich Albion takımının işi daha bitmedi, Immobile 74. Dakikada skoru 4-0 yaptı. Krychowiak maçın 77. Dakikasında kaleciyle karşı karşıya kaldı ve duraksamadan topu rakip ağlara göndererek durumu 5-0 yaptı. West Bromwich Albion tarafından yenildikten sonra hayal kırıklığına uğrayan Emrecx1415 "Her zaman hakedilmemiş puan umudu vardır" dedi "Ama West Bromwich Albion karşısında böyle bir şansımız olmadı."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık