Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) Korsan Fan Ligi için davet !

KorsanFanLigi

• İngiltere Ligi

• İspanya Ligi

• İtalya Ligi

• Almanya Ligi

• Fransa Ligi

• Türkiye Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendi üzerimdeki Aykut Kocaman zihniyetini atmam lazım. Büyük maçlara genelde 5-3-2 taktiğiyle giriyorum. Sonuç ya beraberlik ya hüsran:( Bu hafta liderle karşılaşacağım. Bakalım bir sürpriz olur mu

Abi takım kaybetmiş ya şaşırdım açıkcası. Neyse takımı biraz döveyim de kendine getireyim. ''Ne lan bu böyle? Siz takımın başında kim olduğunu sanıyorsunuz akıllı olun! Daha sert yüzümü göstermedim diye pişmaniye gibi dağıldınız.''

:(

Kendi üzerimdeki Aykut Kocaman zihniyetini atmam lazım. Büyük maçlara genelde 5-3-2 taktiğiyle giriyorum. Sonuç ya beraberlik ya hüsran:( Bu hafta liderle karşılaşacağım. Bakalım bir sürpriz olur mu
Ggüçlülere yap 4-5-1 dizilişi, mentaliteyide defanif yap agresif oynat yaslan arkana. gör bak naıl puan alıyor.

@Tombe Keyfini sür tabi [şimdilik].:mincika:

@Sir Crocodile :oleyo::oleyo2::at:

@GeorgeRMartin Ağlayacağan oynaamayak.:artiz: Kamptan korkan büyük menajer olamaz.!

@Daredewill Seennn iflah olmazsın.:(:mad:

Benim topçular niye transfer olmuyor yav.:hmm:

Ggüçlülere yap 4-5-1 dizilişi, mentaliteyide defanif yap agresif oynat yaslan arkana. gör bak naıl puan alıyor.

@Tombe Keyfini sür tabi [şimdilik].:mincika:

@Sir Crocodile :oleyo::oleyo2::at:

@GeorgeRMartin Ağlayacağan oynaamayak.:artiz: Kamptan korkan büyük menajer olamaz.!

@Daredewill Seennn iflah olmazsın.:(:mad:

Benim topçular niye transfer olmuyor yav.:hmm:
5 atmışım la, ısınamadım ya, girmeyi de unuttuk. Öyle şeyler işte, transferler gecikti takım oturmadı, sakatlıklar ve cezalılar da eklenince olmadı. Hedef birde şampilik koymuşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık