Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) Korsan Fan Ligi için davet !

KorsanFanLigi

• İngiltere Ligi

• İspanya Ligi

• İtalya Ligi

• Almanya Ligi

• Fransa Ligi

• Türkiye Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Çörekçioğlu Luffy

Kadronda oyuncunun üstüne tıklarsan tranfer listesine ekle çıkar. Ordan fiyat belirleyip satışa koyarsın. En yüksekten satman yararına olur. Günde 8 defa simülasyon oluyor. Bilgisayar oyuncuları rastgele alır. İlk günlerde bolca oyuncu satabilirsin sonradan yavaşlar. Satış fiyatı 40 milyonu aşarsa zor satılır. Transfer listesindeki oyuncuların fiyatları da her simülasyon azalır. Değeri de yanında yazar zaten. Fiyatı ederinden çok fazla olan oyuncuları alırsan zarar edebilirsin. Çok beklersen de başkası alabilir. Ucuzdan oyuncuyu alıp satışa koyup kar etmeye çalış. Dengeyi sen kurarsın. 23 yaşına kadar oyuncular daha iyi gelişir antenmanlarda hem de daha geç yorulurlar. Takımını ihtiyarlarla doldurma. Bütün oyuncuların da genç olmasın ama hepsini antrenmana sokamıyorsun. Transferler kısmında simülasyon saatlerini görürsün yarın. Sonraki günlerde o saatlerde aktif olup oyuncu kapmaya bak. Bi oyuncun uzun süre satılmazsa da oynat onu satışı kolaylaşır. Bunu ligin ortaları için söylüyorum. Şimdi öyle bi sorunun olmaz.

@Çörekçioğlu Luffy

Kadronda oyuncunun üstüne tıklarsan tranfer listesine ekle çıkar. Ordan fiyat belirleyip satışa koyarsın. En yüksekten satman yararına olur. Günde 8 defa simülasyon oluyor. Bilgisayar oyuncuları rastgele alır. İlk günlerde bolca oyuncu satabilirsin sonradan yavaşlar. Satış fiyatı 40 milyonu aşarsa zor satılır. Transfer listesindeki oyuncuların fiyatları da her simülasyon azalır. Değeri de yanında yazar zaten. Fiyatı ederinden çok fazla olan oyuncuları alırsan zarar edebilirsin. Çok beklersen de başkası alabilir. Ucuzdan oyuncuyu alıp satışa koyup kar etmeye çalış. Dengeyi sen kurarsın. 23 yaşına kadar oyuncular daha iyi gelişir antenmanlarda hem de daha geç yorulurlar. Takımını ihtiyarlarla doldurma. Bütün oyuncuların da genç olmasın ama hepsini antrenmana sokamıyorsun. Transferler kısmında simülasyon saatlerini görürsün yarın. Sonraki günlerde o saatlerde aktif olup oyuncu kapmaya bak. Bi oyuncun uzun süre satılmazsa da oynat onu satışı kolaylaşır. Bunu ligin ortaları için söylüyorum. Şimdi öyle bi sorunun olmaz.
Eyvallah hacım. Senin de yıllık mesaj atma kotanı doldurtmuş olduk kusura bakma:oleyo:

Şşştt sakin olun lider burada @mfaruk bi çekindim o efsane juventusu yaratan adam bu dedim ama yarım düzine atmışım :D Everton kim la iyi geliştirmiş takımı :artiz:

Lan bu arada benim kariyerimde hedefine ulaştıramadığım takım yok henüz Chelsea 1.lik hedefi olan bir kulüp şampiyon olamazsam tertemiz sicilim bozulacak onun için destekleyin beni :cool:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık