Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet 4 kişi bıraktı sanırım önümüzdeki sezon bu ligin iskeletini korumak lazım ama çoğunluk güzel takip etti herkes elinden geleni yaptı sayılır :D
Zaten mucizeydi kimsenin bırakmadan sonuna kadar hesabını takip etmesi. Bir an umutlandım, bu sezon o sezon dedim ama olmadı bu sezonda :oops:
Şöyle 20 takımlı bir ligte olursak önemli bir sebebi olmadığı sürece devam edebilecek kişileri dahil ederiz ya da bilgisayar olarak kalır o takımlar.

Bilgisayar bile daha çok zorluyor çünkü oynamayan oyuncudan. Oyuncuların moralleri ve formları yerinde olduğu için kazanma şansın azalıyor. Diğer türlü %100 galibiyet alıyorsun.

Şöyle 20 takımlı bir ligte olursak önemli bir sebebi olmadığı sürece devam edebilecek kişileri dahil ederiz ya da bilgisayar olarak kalır o takımlar.

Bilgisayar bile daha çok zorluyor çünkü oynamayan oyuncudan. Oyuncuların moralleri ve formları yerinde olduğu için kazanma şansın azalıyor. Diğer türlü %100 galibiyet alıyorsun.
aynen mesela 4 kişi bıraktı o zaman önümüzdeki sezon en güçlü 4 takımı boş bırakırız nasıl fikir belki bot şampiyon olur :D

Birde bu sezon oynamak isteyip dışarıda kalan 3-4 kişi vardı. Mesela köşeli parantez Shanks vardı hep oynayan ama konuyu görmeyip girememiş, sonradan fark etti. Birkaç kişi daha vardı. Boş kalmaz dolar yine ama sonunu bilemeyiz.

Birde bu sezon oynamak isteyip dışarıda kalan 3-4 kişi vardı. Mesela köşeli parantez Shanks vardı hep oynayan ama konuyu görmeyip girememiş, sonradan fark etti. Birkaç kişi daha vardı. Boş kalmaz dolar yine ama sonunu bilemeyiz.
ben eğlendim ya günde 2 3 defa girmek yeterli zaten 5 dk transferini antrenmanını ayarlayıp çıkıyorsun beni yazın şimdiden önümüzdeki lige

aynen mesela 4 kişi bıraktı o zaman önümüzdeki sezon en güçlü 4 takımı boş bırakırız nasıl fikir belki bot şampiyon olur :D
Bot yetersiz kalıyor oyuncuya karşı. Ama puan alabiliyor. Genellikle beraberlik koparıyor senden. Bota hiç yenilmedim ama çok kez çoğu oyuncuyu yenip bota puan bırakmışlığım var. Forumda da lig açtığımızda benzer şeyler oluyordu. Puan kaptıran oluyordu bota.

Şampiyon olamazlar ama şampiyonu belirleyebilirler yani kısacası.
Aynen şöyle eskiden oynayıp lige girememiş varsa ya da yeni girenler gibi sonuna kadar oynayacaklar olursa güzel olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık