Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Oscar Alacak Karakterler

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    54
Bence Kizaru'nun Drake'in ajan olduğundan haberi yok. Haberi olsaydı olayı kavrayamazdı :hhh:Adam daha den den mushisini bulamıyor.:hhh:

@Millennium Wizard reyisi ve tayfasını unutmuşsun. :fool:

İyi hatırlattın bak bunları.Ama hepsini değil sadece tayfa olarak bir seçeneğe alayım bunları.Teşekkürler.Açıyorum şimdi anketi yok herhalde başka olsa yazılırdı.

Kizaru bilmese bile Drake’i paketlemeyerek bu piyesin devam etmesini sağladı. Ben o yüzden kendisini buraya yakıştırıyorum. Drake’in hatrına kalabilir. Drake zaten inanılmaz. Çifte ajandan fazlası adam. Muhtemelen kendi ajandası da vardır. Denizciler, Hükumet ve Kaido’yla aynı anda oynuyor. Pudding cidden iyiydi bizim sarı oğlanı şapa oturttu.

Kyoshiro = Daniel Day Lewis :hhh::hhh:
Drake kendi başına işler çeviriyorsa şaşırmam yani 3 - 5 kişiyle.Kyoshiro konusunda günümüzde o adam aklıma geldi ilk olarak ne diyeyim.Ha birde Christian Bale var bildiğim öyle ben şimdi Batman oldum diye dolaşıyormuş film çekilirken. :D

@Millennium Wizard bence Bege de olmalı hocam listede. Oy vermem ama : )) Ve bence oy hakkı tek olsun.

Pudding iyi oyuncu muhtemelen evet. Ama bunun sebebi çift kişilikli olması. Diğer kişiliği baskın çıkıp milleti tuzağa düşürüyor Pudding de sessiz kalıyor muhtemelen. Bu yüzden ona oy vermem.

Denizci Kılıç timinin gizli bir topluluk olmasını umduğum için Kizaru'ya da oy vermem.

En Yakınını Kandıran Kanjuro favorilerden. Aynı şekilde uzun süre bunu sürdürdüğü için ve dostları bile onu tanımadığı için Denjiro da favori. Rosi'nin olayı uzun süreli değil. X-Drake de aynı şekilde.

Teach, Kyo ve Kanjuro arasında kaldım. Oy hakkı tek olursa bunlardan birine kullanırım

Son düzenleme:
Şunu koy unutmuşsun dediğiniz biri varsa birkaç seçenek daha var ekleyeyim.Cevap gelmezse ilk sayfa dolsun anket gelecek.

İki satırlık yazıyı bile okumamışsın üzüldüm. :( Sonradan ekleme yapmamak için anketi kısa süre sonra koyacağımı yazdım.
Konu sadece resimlerle açıldığı için saygısızlık yapmış olmam herhalde? :( Burgess eklenebilir.

Bence Burgess. Acayip sağlam çöp karakter taklidi yapıp devrimcilerin loot alanını patlattı. Ama ankette olmadığı için X Drake. Ona çok şaşırdım.

En Yakınını Kandırmayı başaranlar.

Teach ve Kanjuro.

Ancak Teach'in rol yapmasını gerektiren bir durum yok ortada. Planına ne zaman karar verdiği bile meçhul. Çıkarlarını hariç tutunca tayfadaşlarını da belirli bir oranda seviyordu bence. Ace'i nasıl karşıladığını hatırlayın. Sonuç olarak rol yaparken zorlandığını pek sanmıyorum. Kyoshiro'nun da rol yapmasını kolaylaştıran yüz felci var ama...

Kanjuro ve Kyoshiro 20 yılı aşkın süre boyunca nefretlerini içlerine gömerek rol yapmışlar bu yüzden oyu hak ediyorlar bence.

Kanjuro ve Kyo kadar olmasa da ankette olmayı hak eden biri daha var. En azından Sanji'den vs çok daha fazla hak ediyor.
5 yıl boyunca nefretini içinde tutarak dans ederek mutlu pozlar veren Oden-sama.

@Millennium Wizard hadi ben unuttum sen nasıl unutursun :D

Seride amma oscarlık adam varmış : ))

Mükemmel konu yav Roci ile Kanjuro zirveye oynar ama arkadan da Apo ve Drake gelir. Hatta Denjiro da oscarlık adamın tipi mipi hatta burnu estetikle değişmiş sajdhuasjdkaj

En Yakınını Kandırmayı başaranlar.

Teach ve Kanjuro.

Ancak Teach'in rol yapmasını gerektiren bir durum yok ortada. Planına ne zaman karar verdiği bile meçhul. Çıkarlarını hariç tutunca tayfadaşlarını da belirli bir oranda seviyordu bence. Ace'i nasıl karşıladığını hatırlayın. Sonuç olarak rol yaparken zorlandığını pek sanmıyorum. Kyoshiro'nun da rol yapmasını kolaylaştıran yüz felci var ama...

Kanjuro ve Kyoshiro 20 yılı aşkın süre boyunca nefretlerini içlerine gömerek rol yapmışlar bu yüzden oyu hak ediyorlar bence.

Kanjuro ve Kyo kadar olmasa da ankette olmayı hak eden biri daha var. En azından Sanji'den vs çok daha fazla hak ediyor.
5 yıl boyunca nefretini içinde tutarak dans ederek mutlu pozlar veren Oden-sama.

@Millennium Wizard hadi ben unuttum sen nasıl unutursun :D

Seride amma oscarlık adam varmış : ))

Sadece dans etti yahu birşey yok öyle.Dans ederken somurtacak değildi herhalde.Oden düz adam öyle işlere girişmesi zor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık