Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Orta Dünya Genel Başlığı

Alnında sahtekar yazmıyor adamın. Ve çok iyi manipülatör.
Sauron 1 Aizen 5 diyorlar. Aradakileri sen düşün.:D
Hakikaten çok ilginç ya, herkese ayrı yalan söyleyip yakalanmaması lazım, evde full set var hiç okumadım meraklanıyorum böyle şeyler duyunca. :)

Bir de ben bu serideki güç dengesini anlamadım. Okuduğum bir yorumda Ungoliant Morgothu döverken Morgoth çığlık atıp Balrogu çağırdı Balrog da Ungoliantı vadiye kadar kovaladı diyor. Bu denklemde Balrog > Ungoliant > Morgoth olmasi lazım ama burdaki yorumlardan tam tersi gibi sonuç çıkıyor ??? :)

Hakikaten çok ilginç ya, herkese ayrı yalan söyleyip yakalanmaması lazım, evde full set var hiç okumadım meraklanıyorum böyle şeyler duyunca. :)

Bir de ben bu serideki güç dengesini anlamadım. Okuduğum bir yorumda Ungoliant Morgothu döverken Morgoth çığlık atıp Balrogu çağırdı Balrog da Ungoliantı vadiye kadar kovaladı diyor. Bu denklemde Balrog > Ungoliant > Morgoth olmasi lazım ama burdaki yorumlardan tam tersi gibi sonuç çıkıyor ??? :)
Bir tane Balrog gelmiyor yanlış hatırlamıyorsam.
Edit:Tüm Balroglar saldırıya geçiyorlardı sanırsam.

Ungoliath orda ağaçları yaşam suyunu içip devasa bir boyuta ulaşıyor. Balroglar geliyor 1 tane değil. Yine de Melkorun o çığlığı bana da ilginç gelmişti. Ki Melkor Fingolfin ile dövüşürken 7 ölümcül darbe alıyor orada da attığı çığlıklar feci şekilde duyuluyor, Throndor yüzüne pençe atıyor ki Melkor o yaradan sonra yüzündeki kasklı maskeyi bir daha çıkaramıyor vb..
Melkor '' a gelen vurmuş giden vurmuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık