Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Onuncu Titan Kaptan Kimdir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Who'nun niye Impel Down'dan kaçtığına ekesin gözle bakılıyor anlamadım. Bence oradan kaçan birisi değil bu eleman.

Konu başlığına gelirsek ben WB korsanlarından birisinin olabileceğini veya Xebec tayfası ile ilişkili olabileceğini düşünüyorum.

Biraz konuyu hortlatmak gibi olacak ama biraz bakınca o mevkinin açık bırakılmış olması normal gibi geldi...

Sonuçta tayfa ilerledikçe birileri katılıyor. BB'yi de biliyoruz bir ''Korsan adası'' kurmuş kendini Xebec gibi. Bu noktada Aokiji bunlardan biri olmadığına göre ya BB'nin işleneceği arc'a yakın zamanda biri katılmış olacak ve bu özellikle belirtilecek. Ya da şuan katılmış aslında seri içinde gördüğümüz ama onun katılmasını beklemediğimiz biri olacak o ''Titan kaptan'' denilen kişi...

Onun dışında öyle hiç görmediğimiz birini özellikle sakladığını sanmıyorum. Öyle olsa Mangaka'nın ''Siluet hastalığını'' biliyorsunuz. Dayanamaz siluet olarak çizerdi çoktan o kişiyi... :D

Biraz konuyu hortlatmak gibi olacak ama biraz bakınca o mevkinin açık bırakılmış olması normal gibi geldi...

Sonuçta tayfa ilerledikçe birileri katılıyor. BB'yi de biliyoruz bir ''Korsan adası'' kurmuş kendini Xebec gibi. Bu noktada Aokiji bunlardan biri olmadığına göre ya BB'nin işleneceği arc'a yakın zamanda biri katılmış olacak ve bu özellikle belirtilecek. Ya da şuan katılmış aslında seri içinde gördüğümüz ama onun katılmasını beklemediğimiz biri olacak o ''Titan kaptan'' denilen kişi...

Onun dışında öyle hiç görmediğimiz birini özellikle sakladığını sanmıyorum. Öyle olsa Mangaka'nın ''Siluet hastalığını'' biliyorsunuz. Dayanamaz siluet olarak çizerdi çoktan o kişiyi... :D
Hazır yeni dünyaya gelmişken Croco olmasın?

Hazır yeni dünyaya gelmişken Croco olmasın?
Önce ki sayfalarda da bir arkadaş dedi aynısını. :D
Fakat sanmam, öyle olursa da büyük bir planı olduğu için böyle bir şey peşine düşer Croc.
Yoksa kendinisi öyle birinin emrine girecek biri değil. Dof ile ortak olmuyor. O ''Benim teklifimi reddedip WB ile mi ortak oluyorsun'' dediğinde bile ''Kimseyle ortak olduğum falan yok'' gibi bir cevap veriyor. Böyle bir adam eğer bir şey peşinde değilse birinin emrine girmez hiç bir şekilde. Hele de ID de ki şu sahneden sonra...

Aokiji'dir bence.

Eğer değilse bir başka dünya hükümetinde çalışmış birisi olabilir bence eski bir CP ajanı gibi, (Kaido'da da bile Who's who vardı) Karasakal dünya hükümetini yenecek ve onların yerine geçecek Luffy onu yenerken hem dünya hükümetini hem en büyük rakibini yenmiş olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık