Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Manganın sıkıntısı hala daha anlamlı bi hikayesinin bi hedefin olmaması. Kara düzen kervan yolda düzülür düzülmese de Saitama gelir bi iki tek atar geçerizle nereye kadar ilerler bilemiyorum.
Hikayede Saitama gücünün doruğunda bir karakter .Ancak su anda bırakın S sınıfı kahramanlar düşmanları bile Saitamadan daha yeni haberdar. İlerde Saitama yi zormalak için klonlarini üretirler birde üstüne canavar hücreleri eklerler bu şekilde bir senaryo olabilir .Zaten Saitama nin tek derdi gücünden sıkılmis olması yani rakibinin olmaması .

Ben spoiler görmeden bir soru sorup gideceğim. Şuan güncel anime bölümünden itibaren kaç bölüm daha çıkar manganın şu anki günceline gelene kadar ?

Ben spoiler görmeden bir soru sorup gideceğim. Şuan güncel anime bölümünden itibaren kaç bölüm daha çıkar manganın şu anki günceline gelene kadar ?
Anime çok fazla sayfa kullanıyor bölümlerde. Bazı sahneleri atlıyorlar bile. Öyle bir hunharca kullanım. Son bölüm mangada neredeyse 100 sayfaydı. O yüzden 10 bölüm maksimum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık