Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Gama Knife gib dimi, rakibi içerden çökertiyor.
En başta tamam dalgasını geçsin yada sürekli evrim geçirtip hemen böyle yensin birşey demem.Fakat adam kaç tane evrim geçirdi ciddi seviyede ciddi kapışma derken böyle bitmesi olmadı.Baya kıyasıya dövüş olmasa istediğini yapsın ama o dövüş olduktan sonra biraz sinir bozucu böyle sonlanması.

En başta tamam dalgasını geçsin yada sürekli evrim geçirtip hemen böyle yensin birşey demem.Fakat adam kaç tane evrim geçirdi ciddi seviyede ciddi kapışma derken böyle bitmesi olmadı.Baya kıyasıya dövüş olmasa istediğini yapsın ama o dövüş olduktan sonra biraz sinir bozucu böyle sonlanması.
Yani isterse arada yardım çağrısı atıp daha büyük bir robotunu da çağırtabilirdi Çocuk İmparator a ama parodi bir seride böyle bir son yadırganmaz bence.

Hem orijinalini(kötü çizim) hem de bunu(iyi çizim) takip edenler şu soruma cevap verebilir mi?
Garou ile Saitama bayağı uzun bir süre dövüşüyorlar. Garou tam bir canavar oluyor iyice. Oralara geldi mi iyi çizimli olan? Gelmediyse ne kadar kaldı? :D

Hem orijinalini(kötü çizim) hem de bunu(iyi çizim) takip edenler şu soruma cevap verebilir mi?
Garou ile Saitama bayağı uzun bir süre dövüşüyorlar. Garou tam bir canavar oluyor iyice. Oralara geldi mi iyi çizimli olan? Gelmediyse ne kadar kaldı? :D
Yok daha ortada ben en cok zombi adam ve tatsumaki dovuslerini bekliyorum.hele zombi adam cok kanli olmasi gerekir.

Oralara daha var be :D Ayrıca S2'nin yeni trailer'ı izlemedi isen
İzlememiştim bakarım. Teşekkürler.

Yok daha ortada ben en cok zombi adam ve tatsumaki dovuslerini bekliyorum.hele zombi adam cok kanli olmasi gerekir.
Ben sadece spoilerda bahsettiğim dövüşü biliyorum ya normalde o seriyi okumuyorum. Biri Youtube'da manga sayfalarini koyup video haline getirmişti oradan bakmıştım. O leş çizimlerle bile çok sağlam dövüştü. Dedim oralara gelene kadar ara veririm öyle okurum ama belli ki daha çok var oraya. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık