Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One-Punch Man (Anime)

Unknown

Madhouse serilerinin özelliklerinden biri adamlar seçtiği seriler dolu dolu oluyor ama çok çabuk bitiveriyor. Her neyse bölüm için gerçekten de 9 bölümün içinden en iyisiydi hikaye olarak mangada buraya kadar gelmiştim. Devam bölümleri hakkında bir bilgim yok. Ama en çok merak ettiğim olay "One Punch Man" lakabı kim tarafından takılacak ve ne zaman takılacak.

kao.one

Tek yumrukta yağmuru durduran adam, bulutları uçurdu be, kahraman dediğin böyle olur zaten:) Murata ve One'ın mangasınında güncelindeyim ve One ın söyleşilerini de takip ediyorum o yüzden spoiler yemem veririm :D

Çizimleri ve atmosferi olarak güzel olmasına rağmen, tabi ki bir manga etmiyor, açılış ve kapanışları niye bu kadar kötü seçiyorlar.

Bir ara Genos, Kralla baş başa gidiyor, iki kolu da olsa yener mi diye düşünürken. Kral sana kredi verdim deyince, iyi güldüm. :D

2 farklı mangası mı var? Bir tane "one" olan serisi var ama çizimleri ilk okul seviyesinde. Bir tane de süper çizimli olan var. Bu ikisi arasındaki fark ne?

2 farklı mangası mı var? Bir tane "one" olan serisi var ama çizimleri ilk okul seviyesinde. Bir tane de süper çizimli olan var. Bu ikisi arasındaki fark ne?
Serinin asıl yaratıcısı ONE denilen kişi. Yusuke Murata isimli mangaka amcamız ise bu ONE'ın hikayesini çok beğenip kendi çizimleri ile tekrar anlatıyor. Animesi de Murata'nın serisinden uyarlama. Murata'dan seriyi takip etmeni öneririm. Çizimlerine katlanırım diyorsan aynı zamanda ONE'dan da takip edebilirsin.

Serinin asıl yaratıcısı ONE denilen kişi. Yusuke Murata isimli mangaka amcamız ise bu ONE'ın hikayesini çok beğenip kendi çizimleri ile tekrar anlatıyor. Animesi de Murata'nın serisinden uyarlama. Murata'dan seriyi takip etmeni öneririm. Çizimlerine katlanırım diyorsan aynı zamanda ONE'dan da takip edebilirsin.
Murata'dan takip ediyorum. Anime ve mangada günceldeyim.
Bu "ONE" denen adam seriyi bitirmiş mi? Yoksa onun serisi de hala devam ediyor mu?

Bir de ONE bu çizimlerle manga yaptıysa, ben de manga yapabilirim demek ki :oleyo2:

NOT: Seriye bu cuma günü başladım :D

Murata'dan takip ediyorum. Anime ve mangada günceldeyim.
Bu "ONE" denen adam seriyi bitirmiş mi? Yoksa onun serisi de hala devam ediyor mu?

Bir de ONE bu çizimlerle manga yaptıysa, ben de manga yapabilirim demek ki :oleyo2:

NOT: Seriye bu cuma günü başladım :D
ONE'ın seri devam ediyor hâlâ. Bildiğim kadar ile ONE çizimlerini internet yayınlıyor. Herhangi bir yayınevi ile anlaşması yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık