Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

O şekilde yapsan dahi 5-10 sıralama alttaki karakter üsttekini yener sonra sıralaman çöpe gider. En iyisi dediğim gibi kategori, vaktini boşa harcama, tutarsızlıklar ortaya çıkacaktır bak.

Kategori şeklinde aynı ligin adamı diye sıralarsan tutarsızlık en aza indirgenir emin olabilirsin :good:
Valla yaptım bile geç kaldın yazmakta. :D

https://comicvine.gamespot.com/prof...ts/one-piece-characters-power-rankings/79199/

Listem bu şekilde.100 karakterle uğraşmadım bir yerden sonra bıraktım önemli seviyelere kadar sıraladım denebilir.

İlk 4 karakter yonko seviyesinin üzerinde olanlar.

En az 4 - 12 arası ise imparator seviyesi.Ama imparator seviyesine 13 - 14 - 15 de dahil olabilir onlar belirsiz.13 dahil olur gerisi olmaz yada 14'e kadar dahil olur gibi.Manga gösterdikçe öğreneceğiz.

Sonraki 4 karakter de az yada çok amiral seviyesinin üzerinde karakterler.

20 numarayla amiralleri ve amiral seviyesini görüyoruz.Sonradan arkasına yazılan 1. komutanlar amiral seviyesi olabilir de olmayabilir de o da belirsiz.Mangaya göre şekillenecek.

Devamını da serideki konumlarına,eldeki göstergelere göre ve mangakanın kafasındaki imaja göre sıraladım.Ödüller de etkili tabii.Bazı karakterler tahmin ancak onları da saf beklentiyle yazmadım.Mangaka karasakal ve Shanks tayfasını güçlü olarak sunduğu için onları da uygun gördüğüm yerlere yerleştirdim bazı Wano karakterleriyle birlikte.

IM...101
JoyBoy -Roger - Wb - Ryuma ... 100
Xebec - Garp ...99
Kaido - Linlin - Shanks - Dragon ....97
Akainu-Sengoku(genç) ... 96
Aokiji-Kizaru... 95
Ishoo...94
Marco-Oden... 93
Rayleigh-Mera Sabo-Luffy...92
Mihawk-Yonkou Sağ kolları-Jozu- ....91
Eustass Kid-Quenn-Smothie-Magellan-Doflamingo ...89
Jack-Cracker...88
Rob Lucci-Neko-Inu-Ashura-Vista-87
Suit Sanji-Drake-Law-Zoro...85
Killer-Vergo-Prospero-84
Hakuba-Sanji-Smoker...83
Oven-Daifuku-Burgess...82
Franky...80
Brook...78

Mihawk şuana kadar gösterdikleriyle değerlendirdim. Aynı şekilde Kid ve Zoro içinde.
Zoro ve Mihawk'dan Hakuba tarzı 2. form bekliyorum.

Valla yaptım bile geç kaldın yazmakta. :D

https://comicvine.gamespot.com/prof...ts/one-piece-characters-power-rankings/79199/

Listem bu şekilde.100 karakterle uğraşmadım bir yerden sonra bıraktım önemli seviyelere kadar sıraladım denebilir.

İlk 4 karakter yonko seviyesinin üzerinde olanlar.

En az 4 - 12 arası ise imparator seviyesi.Ama imparator seviyesine 13 - 14 - 15 de dahil olabilir onlar belirsiz.13 dahil olur gerisi olmaz yada 14'e kadar dahil olur gibi.Manga gösterdikçe öğreneceğiz.

Sonraki 4 karakter de az yada çok amiral seviyesinin üzerinde karakterler.

20 numarayla amiralleri ve amiral seviyesini görüyoruz.Sonradan arkasına yazılan 1. komutanlar amiral seviyesi olabilir de olmayabilir de o da belirsiz.Mangaya göre şekillenecek.

Devamını da serideki konumlarına,eldeki göstergelere göre ve mangakanın kafasındaki imaja göre sıraladım.Ödüller de etkili tabii.Bazı karakterler tahmin ancak onları da saf beklentiyle yazmadım.Mangaka karasakal ve Shanks tayfasını güçlü olarak sunduğu için onları da uygun gördüğüm yerlere yerleştirdim bazı Wano karakterleriyle birlikte.
Mihawk-Shanks daha üstte olmalıydı.
Luffy en az 10-15 sıra daha aşağı olmalıydı.
Weevil de abartı.
Gaban basiretsizinin orda ne işi var ?
Moria enkazı ?
Zoro'yu 43'e koymuşun. Allah belasını vermesin.
Kid 53! :hoo:

Yooo dostum yooooo. Olmamış :mincika:

Mihawk-Shanks daha üstte olmalıydı.
Luffy en az 10-15 sıra daha aşağı olmalıydı.
Weevil de abartı.
Gaban basiretsizinin orda ne işi var ?
Moria enkazı ?
Zoro'yu 43'e koymuşun. Allah belasını vermesin.
Kid 53! :hoo:

Yooo dostum yooooo. Olmamış :mincika:
Hepsine cevap vereyim.Sıralamaların arasında belirli bir birim yok.Yani az farkla geçer dediğim adam 30 diğeri 40 olabilir.Her karakterin en iyi zamanını ele aldım öyle olanların Prime yazdım zaten.Bazıları beklenti Kong,Xebec Ryuma gibi Shanks ondan geriymiş gibi duruyor halbuki alakası yok.4-12 arası net yonko seviyesi diğerleri yorum.Weevil amiral tarafından övüldüğü için ve sıralamada mangaka Mihawk’ın üstüne koyduğundan öyle.Gaban beklenti.Wano Luffy power up ile o sırada.Moria’nın Kaido’ya kafa tuttuğu zirve hali Croco da öyle.Zoro 43 gibi duruyor olabilir ama bakarsan Jack Smoothie gibi komutanlardan güçlü olarak üstte Enma ile.Neredeyse hemen her karaktere de kafa tutar.Burada 60 karakter var ama en düşük limit 700 milyon seviyesi Perospero ona göre bakın.Çok aşağıda olan bile ezik değil yani.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık