Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Düzgün üst sıralarda olmasını sağlayacak veri yok demek istedim elimizde. Inu ve Neko bu adamla başa baş savaştı, gücünü yetiremediği için kimyasal silahlara baş vurdu. Sonra gitti amiral gemisine daldı.

Ee, ben bu adamı neye göre Jinbei-Hancock-Law üçlüsünden yukarı koyacağım?

Not: Feat Comicvine,narutoforums gibi sitelerden aşina olduğumuz bir tabir, oralarda sıkça kullanılır. Gösterge/veri anlamında kullanılıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mangaka'nın kendisinin ''İstediğim amirale dövüşü kazandırırım'' gibi bir sözü varken ve Aka-Aok'u 10 gün dövüştürmüşken bütün amirallerin birbirine şansı vardır.Aynı şekilde bazı diğer karakterlerde de böyle bir durum var bence.Bu yüzden sıralama yapmak çok doğru değil.Direk ''yonko seviyesi,amiral seviyesi,amiralin az altı'' gibi belirlemek daha doğru geliyor bana.

Mangaka'nın kendisinin ''İstediğim amirale dövüşü kazandırırım'' gibi bir sözü varken ve Aka-Aok'u 10 gün dövüştürmüşken bütün amirallerin birbirine şansı vardır.Aynı şekilde bazı diğer karakterlerde de böyle bir durum var bence.Bu yüzden sıralama yapmak çok doğru değil.Direk ''yonko seviyesi,amiral seviyesi,amiralin az altı'' gibi belirlemek daha doğru geliyor bana.
https://comicvine.gamespot.com/fujitora/4005-88539/
"With other admirals."

Yazısı var hepsinde zaten hocam.
https://comicvine.gamespot.com/fujitora/4005-88539/

Diğer amirallerle beraber demek istedim. Misal Kaido ile Karasakal'da aynı sırada.

Not: Amacım kendini beğenmişlik taslamak vb kesinlikle değildi, öyle anlaşıldıysa özür dilerim.
Yok est. öyle anlamadım zaten.Sıkıntı yok yani.

Sadece dediğim gibi opta tüm karakterler arasında tek tek sıralama yapmayı doğru bulmuyorum ben.Mesela yonko seviyesi dersin oraya o seviyede gördüğün isimleri yazarsın.Sonra amiral seviyesi dersin o seviyede gördüğün isimleri yazarsın.Böyle böyle gruplayarak yazmak daha doğru geliyor bana.

Yok est. öyle anlamadım zaten.Sıkıntı yok yani.

Sadece dediğim gibi opta tüm karakterler arasında tek tek sıralama yapmayı doğru bulmuyorum ben.Mesela yonko seviyesi dersin oraya o seviyede gördüğün isimleri yazarsın.Sonra amiral seviyesi dersin o seviyede gördüğün isimleri yazarsın.Böyle böyle gruplayarak yazmak daha doğru geliyor bana.
Öyle bir liste yapacak olursam(Eksikler olabilir.)

Zirve: WB,Roger,Garp, Shiki(Oda'ya göre.)

Zirvenin hemen altı; Shanks, Kaido, Karasakal, Big Mom, Monkey D Dragon

3. Torba: Amiraller, Mihawk,

4. Torba: Amiral seviyesinin 1-2 tık altları; Sabo(Direk amiral de olabilir.) Marco, Ben Beckman, Katakuri, Shillew, Magellan

5. Torba: Amiral seviyesinin 3 tık altları Doflamingo, Luffy, Kid, Cracker, Ace, Jozu, Smoothie

6. Torba: Jack,Vista, Law, Inu, Neko...

diye gider.

Öyle bir liste yapacak olursam(Eksikler olabilir.)

Zirve: WB,Roger,Garp, Shiki(Oda'ya göre.)

Zirvenin hemen altı; Shanks, Kaido, Karasakal, Big Mom, Monkey D Dragon

3. Torba: Amiraller, Mihawk,

4. Torba: Amiral seviyesinin 1-2 tık altları; Sabo(Direk amiral de olabilir.) Marco, Ben Beckman, Katakuri, Shillew, Magellan

5. Torba: Amiral seviyesinin 3 tık altları Doflamingo, Luffy, Kid, Cracker, Ace, Jozu, Smoothie

6. Torba: Jack,Vista, Law, Inu, Neko...

diye gider.
Bence Garp ve Shiki'nin zirvesi yonko eder.O yüzden senin tabirinle ''Zirvenin hemen altına'' yazardım.Jack'i de 5. torbaya aldı mı tamamdır.

Magellan'ı yeni gördüm.O taş çatlasın 5. torbaya girer bir de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık