Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Shanks'in çok ömrü kalmadı.
Takılıyorum hacım dilediğini güçlü görebilirsin. Sana kalmış bir şey.

Ama 2y önce yeni Yonkou olan Teach dışında tüm yonkouların Akainu dahil hepsinden güçlü olduğunu düşünüyorum ben. Shanks Kurgu gereği bir yerlerde ölebilir. Ama bunu yapacak olanın 1v1 Amiral olduğuna imkan vermiyorum açıkçası. En güçsüz -görülen- BM bile öldürse eyvallah derim de. Bir amirale falan giderse taş değili molotof atarım Oda'ya : ))

Takılıyorum hacım dilediğini güçlü görebilirsin. Sana kalmış bir şey.

Ama 2y önce yeni Yonkou olan Teach dışında tüm yonkouların Akainu dahil hepsinden güçlü olduğunu düşünüyorum ben. Shanks Kurgu gereği bir yerlerde ölebilir. Ama bunu yapacak olanın 1v1 Amiral olduğuna imkan vermiyorum açıkçası. En güçsüz görülen BM bile öldürse eyvallah derim de. Bir amirale falan giderse taş değili molotof atarım Oda'ya : ))
Amirallerin bu denli hafife alınması bence tamamen fanlık/haterlık sebepli. Aokiji dediğiniz adam mesela herkesle 1 vs 1 atabilir ve kazanma ihtimali az da olsa vardır.

Seri sonunda ayakta kalan son karakterleri görünce anlarsınız zaten ne kadar haklı olduğumu :sapkali:
Ne alaka ? :) Son kalan en güçlüler mi oluyor ? Sana göre Kaido yarın ölse tüm amiraller ondan güçlü mü olacak ? Puha. Seri gerçekleri ile bağdaşmayan bir sıralama. Seriyi bu kadar absürd gördüğünü bilmiyordum. Olumsuz, başarısız, bizimle değilsin :)

Amirallerin bu denli hafife alınması bence tamamen fanlık/haterlık sebepli. Aokiji dediğiniz adam mesela herkesle 1 vs 1 atabilir ve kazanma ihtimali az da olsa vardır.
Aokiji'yi BM'den hele hele Teach'den de çok severim ama onların üstünde görmem söz konusu değil. Marco'yu çok sevmeme ve tekmeyi yapıştırmasına rağmen onu da Aokiji'den üstün görmem. Bir çok konuda fanlık gözlemleniyor ama Amiral<Yonkou fikri fan/hater düşüncesi değil genel bir kabul olmuş durumda. Senin fikrin tabii ki farklı olabilir. Çoğunluğun düşüncesi her zaman doğrudur diye bir kaide yok yanlış diye de.

Mihawk var Doffy yok.Şaka herhalde.
Onu ben atlamışım ya, herkes kendi 20 kişisini yazıyor galiba.
Sakazuki'nin Ana, Shanks ve Bbden güçlü olması :(

Mihawk'ın yaşlı Garp-Sengoku'dan güçsüz olması :(

Amirallerin Dragon'dan güçlü olması :(

Kişisel beklentin eyvallah ama bana göre 5 milyoncuya dönmüş ortalık :oleyo:

@Daredewill

Şimdi olsa bile bundan 2-3 yıl sonra Mingo ilk 20'de kesin olmaz. 4-5 yıl sonra ilk 25'e giremez. Seri sonu ise ilk 30'a giremez. Alış bunlara şimdiden :)
Biz şimdiye bakalım, ilerde ne olur bilinmez. :):)

@Orcunyus Görmediğimiz karakterlere nasıl bir elemeyle puan verdin merak ettim. Birde bunun için konu açmaya gerek var mı? Hani 5. en güçlü korsan falan anlarım da, en güçlü 10 isim en güçlü 15 isim diye gider. Op güç dengesi veya başka başlıklarda açılabilirdi. Konuda bize bir şey anlatmıyorsun. Vs konularının içi daha dolu. Tanıtımlarda tuhaf olmuş. Kizaru kesin en hızlı mı? Bu bilgiler kesin mi?

Son düzenleme:
Wb (genç 99 yaşlı 95-96)
Roger 98
Garp ( genç 98 yaşlı 91-94)
Ray ( genç 94-95 yaşlı 85)
Kaido 97
Dragon 96
Sakazuki 95
BB 94
Shanks 93
BM 92
Aokiji - Kizaru 90
Grenbul -Fujitora 89
Wb Jr 88
Sağ kollar - 85-87 arası
Mihawk 86
Jack 84
Cracker 83
Dof 81

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık