Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'teki Favori Sözleriniz

• Konbuyu başlatan DaNTeFe
  • Başlangıç tarihi
Sir Crocodile '' Yaralarını yalamak için kaçan köpeklerin adaletten bahsetmeye hakkı yoktur.''

Sir Crocodile ''Beyazsakal'ı yada Roger'ı yenemedikten sonra gözyaşlarını yutmak zorunda kalan insanları saymaya çalışın...
Bu denizde onlardan binlercesini göreceksiniz.''

WB'' Kolunu alan ne tür bir düşmandı ?'' Shanks '' Onu Yeni çağ üzerine bahse yatırdım''

Luffy ''Bu bayrağın kime ait olduğunu bilmiyorum, ama bir korsan bayrağı öylece yere atılıp üstüne basılıp ardından da gülünecek bir şey değildir!!! O inancın sembolüdür.''

Kizaru ''Hız güçtür. Sen hiç ışık hızında bir tekme yedin mi ?''

Cavendish ''Madem bu kadar ölmesini istiyorsunuz silahınızı alıp ringe çıkın! Bu dünya kendi işini göremeyenlerin tek yaptığı şey kuru gürültüdür.''

Sanji ''Aşçılık tanrıdan bir hediyedir. Baharatlar ise şeytandan. Ama sen fazla baharatlısın''

Yasopp ''Denizciler ne olursa olsun bir korsanı öldürme durumundadır. Ama ben korsanım keyfime göre adam öldürürüm.''

Dr Hiluluk ''Hey.
Sence insanlar ne zaman ölür ?
Bir tabanca mermisiyle kalplerinden vurulduklarında mı ?
Hayır.
Tedavisi olmayan bir hastalıkla harap olduklarında mı ?
Hayır.
Zehirli bir mantardan yapılan çorbayı içtiklerinde mi ?!
Hayır !
Unutuldukları zaman'' :agla:

Zoro “Beni gerçekten küçümsedin, kar kadın. Beni yenemeyeceğini anladığında kaçıp gitmeliydin. Tabii ki kesmek istemediğim şeyler var ama hiç daha önce asla ısırmayacağına emin olduğun bir vahşi hayvanla karşılaştın mı? Çünkü ben karşılaşmadım”

Roger ''Hiç bir şeyi fethetmekle ilgilenmiyorum Shiki ! Eğer özgürce yaşayamıyorsan korkan olmakta hiç bir amaç yoktur. Ne kadar zorlarsan zorla teklifini reddediyorum'' Shiki ''Diğer bir ifadeyle beni hemen burada öldür diyorsun ha Roger ?''
Roger '' Hayır her birinizi tek tek ezeceğim diyorum''

"Eğer beni öldürmek istiyorsan benden nefret et,bana kin duy... ve bir korkak gibi yaşa.Kaç kaç ve hayata tutun.Benimle aynı gözlere sahip olduğunda karşıma çık!"

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık