Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Romantizm

Nami ve Luffy. Pudding’in Sanji aşkı ya da Hancock’un Luffy aşkı gibi değil de birbirlerini anlayıp tamamlıyorlar, zaten iki karakteri de o tarz bir romantizmde görmek imkansız bana kalırsa. Bu yönden Shakky ve Rayleigh’i anımsatan bir yönleri de var.

Bu üçünün dışındakileri elenek lazım, belki Roger ve Rough aşkı da girebilir.

Sanji Reis bu serideki aşık olmayı en hak eden tip ama gel gör ki gelen geçen hıyanet ediyor reise. Şimdiye kadar bir Viola, bir de Pudding oldu reisimizin kıymetini bilen. Devamlı komedi malzemesi olsun diye kadın görünce çıldırtıyor ama bu meseleyi yavaş yavaş aşmalı artık, artık kadınlardan yüz çevirmeli bence. Sanji'yi şehvetsiz hayal etsenize, Benn Beckman klasmanına girerdi karizma klasmanında.
Bir de Rayleigh-Shakky falan var işte...

Sanji tek eşli bir adam değil, karısını sürekli aldatacak bir tip. Nasıl centilmen ama... :gamyon:

Nedense ben Luffy x Robin ilişkisini istiyorum.Aşk olmasa dahi aralarında çok özel bir bağ var.En azından Robin için.Çünkü onyıllar sonra onu kurtaran yegane kişiydi Luffy.Hatta kendisinin tayfada durmasının nedeninin,diğerlerini dost görmesinden çok Luffy'e olan bağlılığı ve sevgisinden olmasını isterdim.Ama Oda bunu yapamayacak kadar korkak ne yazıkki.Karakter gelişiminde başarısız biri

Nedense ben Luffy x Robin ilişkisini istiyorum.Aşk olmasa dahi aralarında çok özel bir bağ var.En azından Robin için.Çünkü onyıllar sonra onu kurtaran yegane kişiydi Luffy.Hatta kendisinin tayfada durmasının nedeninin,diğerlerini dost görmesinden çok Luffy'e olan bağlılığı ve sevgisinden olmasını isterdim.Ama Oda bunu yapamayacak kadar korkak ne yazıkki.Karakter gelişiminde başarısız biri
Robin'in Dragon'la olan ilişkisini düşünürsek güzel annelik yapar.

Geçenlerde muhabbeti yine geçmişti biraz kafa yordum da şu sonuca vardım.

Bu seride Zoro'dan daha büyük bir aşk adamı yok.Öyle kalas gibi durduğuna bakmayın.Bu adam ne Sanji'ye ne de bir başkasına benzer.Kılıç ustası olma sözünü Kuina için verdiğini bilirsiniz.Peki bu sözü niye vermiştir ? Çok etkilendiği için mi evet.Ölümünden çok etkilendiği için vermesi sebeplerden biri.Fakat tek sebep bu olsaydı Tashigi'yi gördüğü zaman kriz geçirmez ve Tashigi ile yazarın biraraya getirme çabası olmazdı.Tashigi ona Kuina'yi hatırlatıyor yüzü adamın gözünün önüne geliyor.

Şunu düşünüyorum.Zoro çocukluk aşkı için herşeyi bir kenara attı ve en iyi kılıç ustası olmak istedi.Hayatımı kenara attım azrail gelse canımı alamaz dedi.Ve bu amaç için de sadece buna odaklandı.Bu yüzden de takipçiler onu aseksüel sandılar.Tamamen Kuina için.Bir takıntıya dönüştü en iyi olma arzusu. Bunu da travma yaşadığı Kuina yüzünden yapıyor.Ölümü sadece bir sebep değil.Sevgi de çok önemli bir etken.Verdiği söze bu kadar bağlı olması sırf ölümü yüzünden değil.Ha buna aşk değil Zoro veletken çocukça hisler de diyebilirsiniz orasını bilemem ama durumun böyle olduğunu düşünüyorum.

Bu öyle her kadına külot soran yada hepsine kalp atan karakterlere benzemez.Sanji'nin yaptığı mesela gönül eğlendirmek olta sallamak.Oyun oynamaktan farklı değil.Hangisi tutarsa diye bakıyor Sanji.Serenat yapıyor birçoğuna falan ama boş.Nami bile adamı ciddiye almıyordu en başlarda.Yavaş yavaş ciddiye almaya başladı.

Zoro'ya tekrar dönecek olursak Hiyori mevzusu da bundan ibaret.Zoro'nun etkilendiğini görmek zor olmasa gerek karşımda sırıtma diye uzaklaştırıyor.Prensiplerini bozmak istemiyor.

Veya diğer bir seçenek ona çok değinmeyeceğim Hiyori'ye böyle davranmasının nedeni kadın korkusundan kaynaklanıyor.Kuina onda böyle bir kadın korkusu oluşturmuş olabilir.

@Yubashiri-sama sana da yazmış gibi olayım hiyori için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık