Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlama Hikayeniz Veya One Piece'te Gördüğünüz İlk Sahne

Televizyonda bir kere görmüştüm, başka da izlemedim o zaman. İzlediğim bölüm Sanji'nin denizaltında bir şey yapamayıp, karada balıkadamı dövdüğü bölümdü.

hangi yıl olduğunu bilmiyorum ama 15 yıl falan önce tv de yayınlanıyordu. birkaç bölüm izlemiştim ama adını falan bile bilmiyordum.

liseye giderken, evde izlemek için internet kafelerdeki filmleri cd'ye arşiv yapardım. o zamanlar internet kötü olduğu için böyle şeyler yapılıyordu.
neyse bir gün one piece ilk 10 bölümünü de arşivlemişim. evde izleyince daha önce izlediğimi hatırladım, ismini de o zaman öğrendim.

2009 yada 2010 yılında internette one piece diye aratınca korsanfan sitesiyle tanıştım. anime bölümlerini burdan indirip izlerdim. sabody arcında mangasını da okumaya başladım. o günden beri haftalık takip ederim.

Narutodan sıkılmaya başlamıştım shounen tarzı anime ararken rastgeldim baya hoşuma gitti, sonra Narutodan daha önce güncele geldim.

Sürekli bir yerlerde karşıma animeler çıkıyor ve çevremde insanlar izliyor olmasına rağmen ben anime izlemeye çok geç başladım. İlk izlediğim anime Naruto idi. Naruto yu büyük bir iştahla bitirmiştim ve yeni bir seri bakınıyordum ve sürekli karşıma One piece çıkıyordu ama ben niyeyse başlamıyordum. Ben seriye başlayana kadar karşıma ne bir sahnesi çıktı ne de bir bilgi öğrendim. Başlama sebebim ise benim dayım oldu. Dayım küçüklüğünde izlediği Captain Tsubasa ile başladı anime aşkını 30 küsür yaşında olması hatta çoluk çocuga karışmış olmasına rağmen hiç bırakmamış bir kişi idi. Dayıma ailemizde çogu zaman kocaman adam oldu öğretmen oldu evlendi hala çizgifilm izliyor bile denirdi.
Beni One piece'e de o başlatmıştı ben Naruto'yu izlediğimi söyleyince ona o da bana one piece anlattı ve baya bir övmüştü o zaman. Ben de o gaz ile hemen onları yolcu ettikten sonra başlamıştım.
O zamanlar Lise 3 gidiyordum ve sınıfta telefonumdan ya da tabletimden bile izliyordum. Nerdeyse her tenefüs izliyordum. Deli gibi birşey olmuştum o zamanlar.

Animenette vardı oradan Naruto'yu izliyordum, One Piece de gözüme sürekli çarpıyordu öyle merak edip başlamıştım

Ah ben animeye başladığımda günde 5 bölüm Naruto indirirdim Bearshareden aviydi galiba. Şimdi anime izlemesi ne kadar kolay oldu işin çilesini biz çekmişiz. :D

9-10 yıl önce bir forumda arkadaşlarım konuşuyorlardı one piece hakkında. Avatarlarını GIF yapıyorlardı, video paylaşıp teori falan konuşuyorlardı neymiş bu ben de izleyeyim dedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık