Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'deki En Havalı ve Efsanevi Girişler

Serideki En Havalı Giriş Hangisi ya da Hangileridir?

• Kullanılan toplam oy
    57
Hocam açık ara en iyi girişi koymamışsın
Marineforda Luffylerin inişi croco buggy ivankov gökten düşüşleri savaştakilerin tepkileriyle süperdir.

Bu konuda Zoro'yu tek geçerim. Hele o Neptün'e ayar verdiği sahne. Her ne kadar rakip vasat olsa da giriş ve ardından söylediği cümle efsaneydi.

Hocam açık ara en iyi girişi koymamışsın
Marineforda Luffylerin inişi croco buggy ivankov gökten düşüşleri savaştakilerin tepkileriyle süperdir.
Renkli Manga sayfasını eklesene; ilk mesaja ekleyeyim; çorba da tut misali.. :D

Bu konuda Zoro'yu tek geçerim. Hele o Neptün'e ayar verdiği sahne. Her ne kadar rakip vasat olsa da giriş ve ardından söylediği cümle efsaneydi.
Zoro'da genelde giriş görmedim ben; o yüzden yazamadım; sahnenin resmî var mı,

Anketi Şikinin açtığını hemen anladım konuyu okumadan. :(
Hangileridir demiş ve oy sınırı koymamış. Hepsi diyeyim madem.
Luffy'nin girişi epey absürt olacak. Tahmin ettiklerimizin dışında bi şey bekliyorum ben.

Anketi Şikinin açtığını hemen anladım konuyu okumadan. :(
Hangileridir demiş ve oy sınırı koymamış. Hepsi diyeyim madem.
Luffy'nin girişi epey absürt olacak. Tahmin ettiklerimizin dışında bi şey bekliyorum ben.
Sakata milleti 2 seçeneğe mahkum edemezsin; her zaman bir üçüncü seçenek sunman gerekir. Diğer türlü kandırırsın, sınırlarsın.. hepsini seven ayran gönüllülere de saygı göster:p

Zoro'nun Monet girişi çok daha iyi değil miydi? Önce bir kılıç darbesi. Sonrasında bir şok olma durumu. Nemden dolayı oluşmuş sisin ardından bir kişi, yürüyor. Yürürken konuşuyor.

"Çok büyük laflar ettin, ama vaktin doldu."

Sonra ayaklar hareket edemiyor Monet'in. Şokta. Kendisine dokunamayacağını düşünmüştü. Ve Zoro devam eder.

"Elbette hayatımda kesmek istemeyeceğim şeyler var."

"Sen hiç vahşi bir hayvanın hiç kimseyi ısırmadığını gördün mü? Ben görmedim!" diyor ve koşuyor.

Sonrası...

Sonrası malum, tek kılıç darbesi ve perde kapanır.

Not: hasır şapka hayranı.

Kızarunun Sabondy'e girişi de güzel.

Adam gemi topunun üzerinde geldi adaya böyle kuulluk yok.

Moshi moshi ...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık