Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Romantizm

Aklıma geldi de charlotte Linlin bizim Mr. Prince'a aşık oldu belki ondan gösterilmiyor.
Big Mom kalp sanji de güzel olur ha. :D

Üzerinde uğraşılmış doğru düzgün bir konu. E bize de fikrimizi söylemek düşer.
Benim ODA'nın romantizme kayacağı konusunda ciddi şüphelerim var. Hala şakaya vuruyor adam:/
Sanji'ye geçtiği tadımlık kıyak bile ı-ıh üzgünüm inanmıyorum. Yalnız ODA'nın kendi isteğiyle değilde editör iknasıyla bir şeyler olabilir ki onda bile en iyi ihtimalle dragonball'daki gibi yüzeysel shipler görürüz. Zaten Naruto'daki gibi herkesi birbirine yamarsa seri sonu demem basarım eksiyi kafamdaki puanlamada :mincika:

Şimdi gelelim one piece'de romantizmin olduğu alternatif evrende ki yakıştırmalarıma
Luffyxmargaret: Neden bilmiyorum Hancock sırf kendisine bakmayan kötü çocuk imajı için o duygulara büründü geliyor bana. Ama Luffy'e yakıştırıyorum. Hem Kujadan yani çocuğu 12 ayda taşır karnında :D
LuffyxLumi: Aslında bunları sırf D. isminden dolayı yakıştırıyorum. Yani üsttekinden farkı hikayeye daha iyi uyar.
ZoroxTashigi: Kuinanın yerine işte daha ne
Sanjixnami: Aha buraya yazıyorum Sanji All Blue'da açtığı restaurant ile paraya para demeyecek. Eh Nami kısmıda hallolacak böylece. :D
BrookxShakky: :oleyo:
UsoppxKaya

SmokerxHina: Bunların çocuk Luffy'nin çocuğun peşinden gider fanlar çığlık atar bende kös kös otururum "Hay ben senin yapacağın işe" diye
Sabo'ya nojikoyu yapmak isterdim ama Koala kaptı onuda.
Şimdide asıl bombam geliyor hazır mısınız?
Boa Hancock & Mihawk :hhh:

Luffy kendi gibi deli olan bir D. bulur evlenirler ( Ziyafet için ).
Zoro, Nami'yi kapabilir. ( takır takır elmas doğrar Nami'ye )
Sanji'yi 70 yaşında sapıklık yapan bekâr bir ihtiyar olarak görsek fenal olmaz :D

Luffy ve Hancock
Zoro ve Tashigi
Sanji ve Nami ( Normal de Oda trollğk yapıp Sanjiyi evlendirmeyebilir yapar bunu vallahi :/ )
Franky ve Robin (Yaşları yakın zaten Oda tayfa aile olsaydı Franky baba Robin anne olurdu demişti. )
Smoker ve Hina
Usoop ve Kaya
Garp ve Tsuru
Beyazsakal ve Bigmom :oleyo2: ( Boşuna Bonney Beyazsakal için üzülüyordu çünkü babası ayrıyeten Bonney Bigmom'a benziyor. )

Nami&Usopp&Kaya(en tırsak herif harem kuracak resmen)
Robin&Chopper(İnsan meyvesi yemiş sonuçta, imkanlar dahilinde :oleyo2: )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık