Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece'de Hiç Bug Yok mu?

@Shakky

Haki olayı olduğu gibi bug deniyor:D
Seriyi etkileyen bir durum bu sanırım;)
Haki diyeceksek asıl minkler? , balıkadamlar? gibi ırklar direkt bug bana göre. Kadınlardan oluşan ada var. Den den mushi bug. Salyangozdan telefon mu olur len? Komple One Piece bayağı bildiğin bug o vakit seçenekteki gibi. Böyle serinin temelini ve yapısını oluşturan fantastik olaylar çokta sorgulanmamalı hani.

Konuyu ilk önce tamamen bir okudum. Şimdi ilk aklıma gelen olay logia. Serinin başlarında logia açık-kapalı olayı vardı sanırım. Mesela Luffy'nin bar sahnesi mangada var mı bilmiyorum. Smoker ve Ace'e çarpıyordu hepsi barın duvarından uçuyordu. Seri ilerledikçe logia sürekli aktif olarak gösterildi. Birde Smoker'ın meyveyi kullanırken çok rahat kullanamadığını görüyorduk. Artık logialar her şekilde hızlı hareket edebiliyor. Her şekle rahat giriyor. Ayrıca sürekli de aktifler.

Konuyu ilk önce tamamen bir okudum. Şimdi ilk aklıma gelen olay logia. Serinin başlarında logia açık-kapalı olayı vardı sanırım. Mesela Luffy'nin bar sahnesi mangada var mı bilmiyorum. Smoker ve Ace'e çarpıyordu hepsi barın duvarından uçuyordu. Seri ilerledikçe logia sürekli aktif olarak gösterildi. Birde Smoker'ın meyveyi kullanırken çok rahat kullanamadığını görüyorduk. Artık logialar her şekilde hızlı hareket edebiliyor. Her şekle rahat giriyor. Ayrıca sürekli de aktifler.
Mangaka, komedi amacıyla yapıldığını açıkladı.

3 manyak insanın kafasının üstünde sayısız aksiyona girmiş şapka nasıl hala tek parça durabiliyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık