Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece vs. Naruto

Hangi Taraf Kazanır ?

• One Piece Ekibi

Kullanılan: 73 40.3%
  • Naruto Ekibi

Kullanılan: 103 56.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 5 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    181
Oyum One Piece evreninden yana. Bu arada resimleri beğendim :D
Valla zamanım olmadığı için 2 gündür parça pinçik hazırlıyorum konuyu. O halde ben bile 2 gündür dönüp dönüp resimlere bakıyorum :D

Eyvallah bu arada. Yalnız şaşırttın. Op evreni alır demişsin ?

@Densetsu no Samurai Resimleri spoiler içine alırsan çok iyi olur hacı kasıyor çünkü okumasıda zor oluyor.
Dostum öyle konu çok kuru gözükür. En azından karakter tanıtımlarında resim olsun diye düşündüm. Zaten diğer resim ve videoları "spoiler" içine aldım. Umarım internet sorunun çözülür :sapkali:

Valla zamanım olmadığı için 2 gündür parça pinçik hazırlıyorum konuyu. O halde ben bile 2 gündür dönüp dönüp resimlere bakıyorum :D

Eyvallah bu arada. Yalnız şaşırttın. Op evreni alır demişsin ?
Farklı evrenlerin karşılaştırılmalarını hiç sağlıklı bulmuyorum zaten de, yonkouların zirve hallerinin kageleri alacaklarını düşündüm. Bu yüzden One Piece dedim. Biraz duygusal bakmış da olabilirim. One Piece'in yeri farklı sonuçta.

Ben resimleri araklıyorum, siz tartışın. :D

1-Şimdilik Naruto evreni alır diyeyim. Daha sonra uzun uzun nedenleriyle anlatacağım.

2-Naruto evreninde ki güç kısmaları OP'ye rekabet şansı getirmiş. Ameterasuyu'da kaldırsan iyi olur derim. Zira buna karşı kullanabilecekleri bir şey düşünemiyorum. OP'nin.

@Densetsu no Samurai sorduğum sorunun konuya fikir vermesi beni ayrıca mutlu etti. :gamyon:

Edir: 1-Naruto'yu Kaguya ile dövüşündeki hali. ile mi alacağız ?
2- Minato'da tilkinin gücü olacak mı ?

Bunlar kafama takıldı. :D

Son düzenleme:
İnternet sorunum yok :( Pc leş.
İnşallah Pc'yi yenilirsin diyeyim o zaman :)

Farklı evrenlerin karşılaştırılmalarını hiç sağlıklı bulmuyorum zaten de, yonkouların zirve hallerinin kageleri alacaklarını düşündüm. Bu yüzden One Piece dedim. Biraz duygusal bakmış da olabilirim. One Piece'in yeri farklı sonuçta.

Ben resimleri araklıyorum, siz tartışın. :D
Lağğğn hooop! Arakla arakla :)

Ben de duygusal bakacaktım ama baktım bakılacak gibi değil, bakamadım :oleyo:

Op'taki fiziksel güç Naruto'da yok lakin Naruto'da da farklı unsurlar bu açığı kapatıyor diye düşünüyorum. En azından One Piece'in şu anki noktasında Naruto ekibi kazanır bence.

1-Şimdilik Naruto evreni alır diyeyim. Daha sonra uzun uzun nedenleriyle anlatacağım.

2-Naruto evreninde ki güç kısmaları OP'ye rekabet şansı getirmiş. Ameterasuyu'da kaldırsan iyi olur derim. Zira buna karşı kullanabilecekleri bir şey düşünemiyorum. OP'nin.

@Densetsu no Samurai sorduğum sorunun konuya fikir vermesi beni ayrıca mutlu etti. :gamyon:

Edir: 1-Naruto'yu Kaguya ile dövüşündeki hali. ile mi alacağız ?
2- Minato'da tilkinin gücü olacak mı ?

Bunlar kafama takıldı. :D
Senden ayrıntılı bir yorum bekliyorum zaten :)

1- Evet, Naruto da zirve halde değerlendirilecek.

2- Hayır, Minato'da tilkinin gücü olmayacak.

Edit: Amaterasu cidden sakat ama çok da kısmıyım dedim.

Son düzenleme:
İnşallah Pc'yi yenilirsin diyeyim o zaman :)

Lağğğn hooop! Arakla arakla :)

Ben de duygusal bakacaktım ama baktım bakılacak gibi değil, bakamadım :oleyo:

Op'taki fiziksel güç Naruto'da yok lakin Naruto'da da farklı unsurlar bu açığı kapatıyor diye düşünüyorum. En azından One Piece'in şu anki noktasında Naruto ekibi kazanır bence.
EyvAllah :D

Olabilir tabi, neden olmasın. OP de yetim kalmasın ama az oy alacak gibi duruyor. Biraz dengeleyelim. :D

Op evrenindeki insanların fiziksel kuvvetini çok üstte görüyorum ben.Naruto evreninin fiziksel olarak en güçlülerinden Tsunade bile 2y önceki Lucci kadar fiziksel gücü vardır gibi geliyor bana.Ve aynı Tsunade Madara'nın susanoosunu çatlatıyor.Kaido ve WB'nin çok daha fazla fiziksel kuvveti ve b.hakisi olduğunu varsayarsak susanoo falan dinlemezler bence.WB'nin depreminden dolayı uzak menzilli saldırıları varken Hashi'nin buda heykeliyle de kapışabilirler.

Onun dışında opta Croco hariç hepsi Naruto'nun fiziksel olarak en güçlüleri olan Hashi,Tsunade,Gai gibi isimlerden bile çok üstteyken Minato,İtachi reyiz,Gaara gibi normal fiziksel kuvvetteki adamları parçalarlar.

Naruto'da en sıkıntı çıkarabilecek karakterler Hashi,Madara,bijularından dolayı Naruto,Bee ve 8. kapıyı açıcağını varsayarsak Gai desek WB,Kaido,Garp,Shanks,BM bunları uzun süre tutarlar.Hatta WB Hashi'yi alabilir bile.Geri kalan kadroda da amiraller var zaten.Geri kalanlar katliam yapıp yardıma gelse Op evreni orta zorlukta alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık