Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

Filmin en sevdiğim yanı 20. yüzyıla özel diye Oda'nın özen göstermesiyle Law'ın diğer novalardan ayrı değerde tutulması. :utan:

Adamım hem Sunny Go'da hemde rüya takımında.
Oda, Kid'i saldı herhalde artık. İstediği performansı karakterden alamayınca mı bilmem. :hoo: Rüya takımında Kid' de olabilirdi.
Filmin Oda ile alakası yok ya.

Hep Usopp'u dayak yiyor veya bir kişiye savas acılma bahanesi olarak geciyor. Usopp'unun yanına Chopper'ida verin. O da dayak malzemesi ve savas nedeni olsun. Bir işe yarasın yav. Diger filmde(eger cikarsa) Usopp'u ve Chopper'in dayak yemesi uzerine olaya gecilsin.

Yetmez. Luffynin 1.5 milyar ödülü var. O arada Wano yolunda öğreniyor ödülü. Zorolarin Brooklarin olduğu alternatif bir evren yaratılmış gibi şu an.
Hikaye Oda onaylı mı onaylı. Bana yeter. :D

Smoker nedir yahu ? Takım güzel ama Oda da Law ı seviyor mu sevmuyor mu ? Anlamadım kı
Onu çözemedim bende. Hani Buggy neyse sevdiği karakter eklemiştir. -Bak Buggy demeyi unutmuşum.-
Belki denizcilerden birini eklemek istemişlerdir. Luffy'e yardım edebilecek etkili kişi olarak Smoker görünmüştür.

Oda, Law'ın popülerliğini kullanıyor bence. Malum kendisini şaşırtan bir karakter olmuşken avantaj sağlıyor olabiliyor. :hhh:

Hikaye Oda onaylı mı onaylı. Bana yeter. :D

Onu çözemedim bende. Hani Buggy neyse sevdiği karakter eklemiştir. -Bak Buggy demeyi unutmuşum.-
Belki denizcilerden birini eklemek istemişlerdir. Luffy'e yardım edebilecek etkili kişi olarak Smoker görünmüştür.

Oda, Law'ın popülerliğini kullanıyor bence. Malum kendisini şaşırtan bir karakter olmuşken avantaj sağlıyor olabiliyor. :hhh:
Bir de kral haki çıkarsın yav xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık