Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Hızlıca koşarak geçene madalya mı takıyorlar? Başka yerlerden gelin. Lufy de 2 yıl eğitim alıp girdi. Ace doğrudan girdi. Şimdi o kendi için değil tayfası için diye gelmeyin. Ace de tayfası güçlensin adapte olsun diye yavaştan almıştır. Tek olsa 19 günde girerdi.

Frieza son boss olaylarındandır belki?
OP aslında 5 yıl sürecekti zımbırtıları falan vardı onla alakalıdır demek istiyorum...
Olum roman geçen yıl mı ne açıklanmadı mı adamlar ona göre düzenleyebilirmiş. Kimsenin 15 yıl önceki senaryoya göre yazdığını sanmam :( Zaten o zaman Shabondy falan piyasada yoktu.

Oda sonradan 5 yılda istesem de bitiremezdim zaten falan diyor zaten yanılmıyorsam.
Vallahi tam bilgim yok doktorcuğum ama öyledir muhtemelen.

Olum roman geçen yıl mı ne açıklanmadı mı adamlar ona göre düzenleyebilirmiş. Kimsenin 15 yıl önceki senaryoya göre yazdığını sanmam :( Zaten o zaman Shabondy falan piyasada yoktu.
Asıl öyle olması lazım :( Ace biraz spastikti eyvallah da WB'nin lafları Sengoku'nun didik didik araması çocukluğunda H.Haki açması falan ve daha aklıma gelmeyenler. Potansiyeli vardı sanki

Vallahi tam bilgim yok doktorcuğum ama öyledir muhtemelen.

Asıl öyle olması lazım :( Ace biraz spastikti eyvallah da WB'nin lafları Sengoku'nun didik didik araması çocukluğunda H.Haki açması falan ve daha aklıma gelmeyenler. Potansiyeli vardı sanki
Vardı ama kendisi beyin yoksunu olduğu için hiç etmiş galiba :( Hakin var mera meran var koramiralin biri seni gelip yakıyor lashfjklsdhaflksdhfa

2 yila kadar kapıstıgı en güçlü düşman inşallah Koramiral değildir. Luffy ilk 6 ay içinde 2 Amiral görmüş direk gazabına maruz kalmış. 2 Shichi indirmiş ve Lucci gibi birini yenmisken Ace'in karşılaştığı en tehlikeli rakibin Koramiral olmaması daha iyi olur. Yoksa durum vahim.

MF felan olayları da ilk 6 ay içinde mi oluyordu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık