Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Hahaha sonra diyorsun ki; Ben Luffy tek yaptı demiyorum diyorsun... ayrıca daha demin sen demedin mi, Momo’nun hanesi sayesinde oldu bu, yerinde kim olsa olurdu diye...? Demek ki neymiş bütün hrier şeyi Luffy tek yaptı fikrini savunuyormuşsun reyiz... :D
Aynen reis, o kadar yıldan sonra Momo direkt karşılarına çıksa hemen boyun eğerler zaten. Bak mesela Oden'in en yakınındaki adamlardan biri olan Shutenmaru bile ikna edilmeye ihtiyaç duyuyorken, bu sıradan samuraylar güle oynaya sanki hiçbir şey olmamış gibi boyun eğerler.:D

Editör bilmediğimiz bir şey söylemedi ki sadece kendi yorumuna göre Luffy'i açıkladı. Bence eksik bir açıklama. Zira Luffy'nin Katakuri'den en başta güçsüz olduğunu herkes söyledi Luffy fanları dahil. Bruule sayesinde kaçtığı da söylendi. Geri döndükten sonrasında ise rehin alma ile ilgili bir durum yok. Luffy'nin Korsanlar ile alakalı söylediği söz ise Katakuri'nin kendini delmesi ile alakalı. Onu da yanlış yer için yorumlamış. Zira Luffy de tam korsan gibi davrancak olsaydı şapkasıyla ağzını örtmez kafasını alırdı.
Brulee'yi alıp aynalarla vakit kazanması tam olarak Brulee'yi rehin tutmak oluyor zaten, Brulee'nin gücünü zorla kullanıyor. Savaş onuru ve korsanlık aynı şey değil, Katakuri de bir korsan eğer Luffy'ye saygı duymasa kendinde o yarayı açmaz veya kendisini sırt üstü görmesine izin vermezdi. Luffy de bu saygısına karşılık olarak yaptı bu hareketi, iki karakter de birbirine çok saygı duyuyor çünkü.

Aynen reis, o kadar yıldan sonra Momo direkt karşılarına çıksa hemen boyun eğerler zaten. Bak mesela Oden'in en yakınındaki adamlardan biri olan Shutenmaru bile ikna edilmeye ihtiyaç duyuyorken, bu sıradan samuraylar güle oynaya sanki hiçbir şey olmamış gibi boyun eğerler.:D
Tamam da ben böyle bir şey demedim ki, bir sürü etken var dedim zaten... ama sen sadece LUFFY etekeni olsun istiyorsun orada anlaşamıyoruz :D

Tamam da ben böyle bir şey demedim ki, bir sürü etken var dedim zaten... ama sen sadece LUFFY etekeni olsun istiyorsun orada anlaşamıyoruz :D
Reis senin kafandaki etki şu şekilde herhalde:

Tayfadan herhangi birisi: Momo nasılsın?
Momo: İyiyim abi/abla, sen nasılsın?

Bushido: Bak işte tayfa adama etki ediyor.:D

Yahu madem bu diğer elemanlar o kadar etkilediler, neden hala Luffy'nin o birkaç bölümlük çabasına ihtiyaç var.? Neden Luffy o kadar şeye maruz kaldı orada? Madem diğer tayfa üyelerinin de katkısı var....Luffy'nin yaptığı şeyler ile diğer tayfa üyelerinin yaptığe şeyleri benzer görmek ne kadar doğru?

Reis senin kafandaki etki şu şekilde herhalde:

Tayfadan herhangi birisi: Momo nasılsın?
Momo: İyiyim abi/abla, sen nasılsın?

Bushido: Bak işte tayfa adama etki ediyor.:D

Yahu madem bu diğer elemanlar o kadar etkilediler, neden hala Luffy'nin o birkaç bölümlük çabasına ihtiyaç var.? Neden Luffy o kadar şeye maruz kaldı orada? Madem diğer tayfa üyelerinin de katkısı var....Luffy'nin yaptığı şeyler ile diğer tayfa üyelerinin yaptığe şeyleri benzer görmek ne kadar doğru?
Hala Luffy’nin etkisi yok demişim gibi yazıyorsun... bu bir zincirdir... herkes birbirine destek oluyor... ona bakarsak Hiyori’yi kurtaran Zoro ya da Momo’yu kurtaran Sanji... Shinobu’ya git Momo’yu kurtar diyen Nami... ayrıca yine Momo ve Kinemonlar için dövüşen tüm tayfa... hala da tayfa dövüşüyor... İki kelime etti diye tüm her şeyi Luffy yaptı diyemezsin... Zaten Luffy her şekilde olaya etki etmiş oluyor çünkü adam kaptan ve evet orada söylediği sözlerde bir etki ama Tek Luffy değil yahu... :d

Edit: Bak şeyi unuttum Hapishaneye Bm’yi yönlendiren Chopper :d

Hala Luffy’nin etkisi yok demişim gibi yazıyorsun... bu bir zincirdir... herkes birbirine destek oluyor... ona bakarsak Hiyori’yi kurtaran Zoro ya da Momo’yu kurtaran Sanji... Shinobu’ya git Momo’yu kurtar diyen Nami... ayrıca yine Momo ve Kinemonlar için dövüşen tüm tayfa... hala da tayfa dövüşüyor... İki kelime etti diye tüm her şeyi Luffy yaptı diyemezsin... Zaten Luffy her şekilde olaya etki etmiş oluyor çünkü adam kaptan ve evet orada söylediği sözlerde bir etki ama Tek Luffy değil yahu... :d
Diyorsun ki Nami ve Robin'in Momo ile banyo yapması en az Luffy'nin yaptığı şeyler kadar değerlidir?:D İki kelam mı? O kadar büyük bir şey yapmadı canım, o samurayların ölü kalplerini canlandırmak için ölümü göze aldı sadece. Çok da büyük bir şey değil. Ayrıca bahsettiğimiz etkileme ile bu olayların bağlantısı mı varmış? Yoksa bunlar gelecekten geçmişe bir etki mi?:D

Diyorsun ki Nami ve Robin'in Momo ile banyo yapması en az Luffy'nin yaptığı şeyler kadar değerlidir?:D İki kelam mı? O kadar büyük bir şey yapmadı canım, o samurayların ölü kalplerini canlandırmak için ölümü göze aldı sadece. Çok da büyük bir şey değil. Ayrıca bahsettiğimiz etkileme ile bu olayların bağlantısı mı varmış? Yoksa bunlar gelecekten geçmişe bir etki mi?:D
Neyse böyle bir yere varamayacağız...:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık