Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Luffy ikinci Roger. Adamların her şeyi aynı. Roger geçmişte ne yaptıysa Luffy de aynısını yapıyor. Oda'nın daha ne çizmesi lazım Luffy'nin ikinci Roger olduğunu anlatması için?
Kaytan bıyık.:bilmem:

2.Ryuma ne olm Osmanlı Padişahı mı bu? :D Bence orada bir simgeden bahsediyor. Ben ilk okuduğumda öyle anladım.
Öyle zaten. Luffy'de nasıl Roger'ı görenler varsa benzer durum olur. Klasik shounen serilerindeki muhabbet.

Yok reyiz Ryuma'nın varisi. 2. Ryuma iyidir.
Varisi falan olur o ayrı. Onun yaptıklarını yapar, Wano için bir kahraman olur vs. o yüzden de insanlar onu Ryuma'ya benzetir. Mevzu bu yani. Luffy de çok kere Roger'e benzetildi.

Neyse ya, bu anlamsız tartışmaya çok da dahil olmak istemiyorum. Anlatılmak istenen açık.

Varisi falan olur o ayrı. Onun yaptıklarını yapar, Wano için bir kahraman olur vs. o yüzden de insanlar onu Ryuma'ya benzetir. Mevzu bu yani. Luffy de çok kere Roger'e benzetildi.

Neyse ya, bu anlamsız tartışmaya çok da dahil olmak istemiyorum. Anlatılmak istenen açık.
Bence Ryuma ejder kestiği için bir lakap olarak takıldı. Aynısını Zoro da yapabilir. Ama işte Kaido olunca insan acaba Orochi diye mi Ejderi lanse ettirecek diye düşünmüyor değil.:D

Alaya almıştım aslında. 2. Ryuma biraz absürt zaten. Ryuma gibi görülebilir ama herkesin kendi izlediği bir yol var.

Tartışmaya ne gerek var canım. :fool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık