Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Wano hakkında ileriye dönük bilgiler falan da olacaktı. :/ Bakalım tamamı gelmedi galiba.
The top one is Kanjuro’s and the others are Raizou’s designs.....or so we thought. But about half of them are designs for Kanjuro! As Oda changes and perfects his design for Kanjuro, he ended up using parts of it to design Raizou, which are the bottom 3 drawings

Bak bu da var. Resimleri atamadim mobildeyim.

Her kesici alet taşıyanı kılıç ustası sanmayın dedik ama dinletemedik. Bak ne oldu şimdi?
Kılıçlar ve kullanıcıları hakkında bilgi veriliyor ve Newgate bu bilgi verilen karakterler arasında, hala bisento o, kılıç değil mi deniyor yoksa?

Samuray tasarımları.

Yukarıdaki tasarımları çoğu aslında Kanjuro içinmiş. Kanjuro'nun tasarımını bitirdikten sonra Raizou'nun tasarımı için faydalanmış.

The top one is Kanjuro’s and the others are Raizou’s designs.....or so we thought. But about half of them are designs for Kanjuro! As Oda changes and perfects his design for Kanjuro, he ended up using parts of it to design Raizou, which are the bottom 3 drawings

Bak bu da var. Resimleri atamadim mobildeyim.
Tam yazıyordum.

Her kesici alet taşıyanı kılıç ustası sanmayın dedik ama dinletemedik. Bak ne oldu şimdi?
Kılıçlar ve kullanıcıları hakkında bilgi veriliyor ve Newgate bu bilgi verilen karakterler arasında, hala bisento o, kılıç değil mi deniyor yoksa?
Her eline kilıc alanida kilic ustasi diye adlandıran var. Bunlar normal :D

Bilmediğimiz kılıçları öğrenmek güzel olacak. :ehe:
Law'ın kılıcından bahsetmişti zaten. Farklı ne anlatacak acaba... :gamyon:
Daha çok rengi bu, kılıfının rengi şöyle diye bilgiler varmış. :/

Insallah tüm isimsiz kılıçlar isimlenir.
İsimler açıklanmıyor. :/ Shiryu'nun kılıcının ismi açıklanmasına rağmen Shiryu'nun kılıcı diye bahsetmişler. Belki bazıları açıklanır. :/

Daha çok rengi bu, kılıfının rengi şöyle diye bilgiler varmış. :/

İsimler açıklanmıyor. :/ Shiryu'nun kılıcının ismi açıklanmasına rağmen Shiryu'nun kılıcı diye bahsetmişler. Belki bazıları açıklanır. :/
Çıh değerli bir şey olaydı bari. Kılıçların rengini anime de görmüyor muyuz zaten. Benim anlamadığım bir şey mi var yoksa. :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık