Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Log Book

En başından diyorduk Kid ve tayfası özellikle çizilmiş, plan var belli ki diye. Şimdi reyisin işi bitti diyenler düşünsün.

Spam yapma!

Law'ın da ne kadar önemli olduğuna değinmiş böylece mangaka. Daha yapacak çok işi var bu kardeşimizin.
Law'ın önemli olduğunu gördük zaten şimdiye kadar detaylı işlenmesiyle, bunun açıklamasını yapmış Oda. Daha fazlasını bekleyeceksek işimiz var bütün novalarla:artiz:

Law'ın önemli olduğunu gördük zaten şimdiye kadar detaylı işlenmesiyle, bunun açıklamasını yapmış Oda. Daha fazlasını bekleyeceksek işimiz var bütün novalarla:artiz:
Ben her şey daha yeni başlıyor diye düşünürken senin Law hakkında bunları söylemen... Olmadı bu. :S Law show yakında ekranlarda.

Soru: Kimin hayal ettiğinden daha fazla önemli sahnesi var?

Oda: Trafalgar Law'dan bahsetmem gerekiyor. Aslında süpernovaların genel olarak hayal ettiğimden daha fazla sahneye sahip olduğunu söylesem abartmış olmam. Süpernovaları, tanıtıldıkları bölümden hemen önce tasarladım. O bölümden önce hiçbir hikaye defterimde yer almıyorlardı. Ümitsiz bir şekilde "Bu noktada, Sabaody arkı yeteri kadar ilgi çekici olmayacak." diye endişeleniyordum. Ardından birdenbire 9 süpernovaya ait ilham geldi. Çok fazla oldukları için süpernovaların sayısını azaltmam gerekirdi ama sonuç olarak hepsine mangada yer verdim!! En azından yarısının Yeni Dünya'da yok olup gideceklerini düşündüğüm için bu ana dek hayatta kalmış olmaları beni şaşırttı.

Onlar en kötüleri! Onlar gerçekten de en kötü nesil. Kid'in önemli bir karakter olacağını düşünmüştüm fakat Law!! Bu kadar önemli bir karakter olmasını beklemiyordum. Haftalık serileştirme harikulade bir şey.

Bu haberler bir yana, 2010 yılında yapılan Grand Countdown ve 2017 yılında yapılan röportajlara ait birkaç bilgi;

- Hasırşapkaları ayırma planı 233. bölümde Kuma'nın tanıtıldığı andan beri belli olan bir şeydi. Editör Onishi, Oda'ya, Sabaody'de hikayeyi daha heyecanlı bir hale getirmesini tavsiye etti. Oda cevaben, "Yeni karakterler olsaydı yeteri kadar ilginç olur muydu?" dedi.

Bu tavsiyenin üç saat sonrasında, Oda süpernovaların tamamını tasarladı.

Adam dahi ya. Oda'nın böyle açıklamaları beni hep heyecanlandırmıştır. Adam bile 2 hafta sonra ne çizeceğini, olayların nasıl gelişeceğini bilmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık