Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Log Book

Shanks Luffy'ye şapkayı verdiğinde yonko muydu tartışmasını alevlendirir bu. Daha shichibukai fikrinden bile önce yonko karakterleri düşündüğüne göre.
Esas mevzu o değil. Asıl, ilk başta Mihawk'u yonkou olarak tasarlayıp sonrasında shichibukai yapmanın daha "badass" olacağına karar vermiş olma ihtimalini göz ardı etmemek lazım :a:..

Log Booklar çok iyiymiş. Tam arşiv yapmalık. Yalnız öylesine bir bakayım dedim ama 18. cilt öncesini satın alacak yer bulamadım.

Edit: Tamam buldum. Fakat stoklarında yok eski ciltler. :ehe:

Sandman, Oda'nın 24. log üzerine yaptığı yorumu çevirmiş. Ben de onu çevirdim. Siz de beni çevirin. Sonra herkes One Piece'i çevirsin.

One Piece Film Z için yapılan Denizcilerin bir arada olduğu çizim aklımdan çıkmıyor. Neden çizmeye karar verdiğimi tam olarak bilmesem de, "Bunu çizmek istiyorum" dediğimi hatırlıyorum. Birçok Denizciyi gençlik halleriyle hayal etmek ve çizmek zevkli olabilirdi. İlk olarak, iki editörüme, doğal olarak her birinin yüzünü hatırlamadığım için Denizcilerin yer aldığı tüm panellerin kopyasını almalarını istedim. Editörlerim bana Kojien(Japon sözlüklerinin en güvenilirlerinden biri) kalınlığında kopya gönderdiler, sanırım kopyalar yalnızca birkaç kelime konuşan Denizcileri dahi içerdiği için bu onlar için epey bir uğraştırıcı olmuştur. Editörlerin herhangi bir paneli atlayıp atlamadığını kontrol ettikten sonra, Denizcilerin 20 yıl önce nasıl gözüktüklerini çizdim. Haftalık bölümler ve Film Z'nin denetimiyle meşgul olduğum için oldukça zor ve ilgi çekici bir işti. ...Bir dakika, sanırım size henüz bu yazının neye odaklandığını söylemedim, değil mi?

Sıkı çalışmaktan bahsetmişken, Kabuki renkli kapağında çizmiş olduğum gibi Kimono çizgilerini çizmek oldukça zor. Daha da ötesi, henüz bilmediğimiz Kimono kuralı var. Eh, neyse ne. Tekrar tekrar "Zor bir işti." demek bana iyi hissettirmiyor. Aslına bakılırsa hiçte zor değillerdi!!

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık