Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu hortlamışken güncel bilgileri paylaşayım.

Bilgi yok : |

Görsel efektlerden sorumlu Eddie Bonin'in yaptığı işlere bakmıştım da çok fazla efekt gerektiren yapıma denk gelmedim.
En fazla efekt içeren Sabrina vardı galiba : ))
Bütçe söylentileri, ağırdan almaları, pek olmasa da adı geçen isimler vs. falan fena değil ama efektlerden sorumlu olan adam umut kırıcı. Tabi Anime uyarlaması başlı başına umut kırıcı zaten : ))

Yapım şirketinin One Piece'den daha az bütçesi olduğu hemen hemen kesin olan Snowpiercer'e göz atabilirsiniz. Oda OP'da olması gereken kadar efekt içermiyor ancak görsel olarak çok fena durmuyor.

Ne bu karamsarlık yav? Farz edin ki adı One Piece olan ama aslından yarı yarıya farklı olan bir dizi çıktı ortaya. Eee? Bu tür temaya sahip bir dizi mi var sanki piyasada? Kaliteli olursa her türlü izletir işte kendini. Valla ben merakla bekliyorum, yeter ki basit bir prodüksiyon olmasın...

Ne bu karamsarlık yav? Farz edin ki adı One Piece olan ama aslından yarı yarıya farklı olan bir dizi çıktı ortaya. Eee? Bu tür temaya sahip bir dizi mi var sanki piyasada? Kaliteli olursa her türlü izletir işte kendini. Valla ben merakla bekliyorum, yeter ki basit bir prodüksiyon olmasın...
supernatural izledim ben, kötü op dizisi de izlerim farkmaz

Konu hortlamışken güncel bilgileri paylaşayım.

Bilgi yok : |

Görsel efektlerden sorumlu Eddie Bonin'in yaptığı işlere bakmıştım da çok fazla efekt gerektiren yapıma denk gelmedim.
En fazla efekt içeren Sabrina vardı galiba : ))
Bütçe söylentileri, ağırdan almaları, pek olmasa da adı geçen isimler vs. falan fena değil ama efektlerden sorumlu olan adam umut kırıcı. Tabi Anime uyarlaması başlı başına umut kırıcı zaten : ))

Yapım şirketinin One Piece'den daha az bütçesi olduğu hemen hemen kesin olan Snowpiercer'e göz atabilirsiniz. Oda OP'da olması gereken kadar efekt içermiyor ancak görsel olarak çok fena durmuyor.

Snowpiecer Netflix yapımı değildi sanırım başka bir kanalın, haftalık olarak Netflix e düşüyor diye biliyorum.

Sanji'yi oynaması gereken abi.
Elimizdeki en muhtemel oyuncu Emily Rudd
Showrunner Steven Maeda söylentilerden sonra onu takip etmeye başladı. Serinin Yazarı olacak M.Owens'la yakın arkadaşlar vs. Ayrıca genel olarak anime takipçisi ve OP'u da izlemiş/izliyor

Sanji rolü için Cole Sprouse. Adam bildiğin Sanji fanı. Instasında sık sık Sanji'yi profil forosu olarak kullanıyor. Emily Rudd ile de arkadaşlar. Birlikte rol almaları güzel olur. Biraz entel dantel tarafı da var sanırım. Oda'nın çok beğeneceğine eminim.

Zoro- Lewis Tan. Daha önce Netflix yapımında rol almış. Bu sene çıkacak Mortal Combat filminin baş rollerinden. Fanlar tarafından Zoro olarak yakıştırıldığı ve Fan artlar yapıldığı için mutlu olmuş, kendi profilinde paylaşmıştı.

Snowpiecer Netflix yapımı değildi sanırım başka bir kanalın, haftalık olarak Netflix e düşüyor diye biliyorum.
One Piece'i yapacak yapım şirketinin dizisi. Yapımcı OP'un bütçesi Snowpiercer dizisinden çok daha fazla olacak demişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık