Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP Live Action yazarı Matt Owens RogersBase youtube kanalının canlı yayınına katılmış ve One Piece hakkında sohbet etmiş.

54:34 'de giriyor konuşmaya kullanıcı adı CineMattic gibi bir şey

https://twitter.com/OP_Netflix_Fan hesabı konuşmayı özetleyecek sanırım bir ara. Dileyen takip edebilir.

Son düzenleme:
Ne çok tatava yaptılar şu gereksizlikle alakalı ya :/ Arkadaş çıkın deyin ki şununla görüştük bunu düşünüyoruz büyük ihtimalle şu olacak vs bir iki video atın resim bile olur hani nasıl olacak az çok görürüz. Sağda solda dolaşıp durmayın boş beleş. OP fanı olan adam zaten live action işine girmez girene karşı durur anasını satayım OP fanıymış eleman, yersen.

Sanırım Oda ile görüşmesini anlatıyor One Piece'in hayatındaki yerini anlatmış falan
Yalan yok benim hayatımda kağıttan ibaret görebileceğimiz OP'un çok ama çok önemli yeri var. Bu yüzden etkilendim. (tam olarak anlamasam da)
Yani şahsen ben zengin olsam OP'u daha iyi hale getirmek ve daha çok duyurmak için para harcardım.

Son düzenleme:
Dizi +14 olacakmış galiba. İyi haber çünkü sanırım Netflix açısından 15 yaş çocuk sayılmıyor. Gönül isterdi ki +18 olsun ama serinin çıkış noktası açısından bu oldukça zor.

Seri'nin komedi kısmında değişiklik yapılacakmış. Bu azaltılacağı yönündeyse bence bu da iyi haber.
Henüz hiç bir oyuncu netleşmemiş. Dizinin nerede çekileceği belliymiş sadece.
Oda ve editörleri işin içerisindeymiş, (editörler olmasa da olurmuş)
Hiç bir oyuncunun seçilmemiş olması Emily Rudd ve Cole Sprouse gibi oyuncaların rol alma ihtimalinin devam ettiğini gösteriyor : ))
Şeytan meyvelerini en iyi şekilde yansıtmanın yollarını deneceklermiş. Absürt gözükmemesi, gerçekçi bir hava vermesi için sanırım.

Bu kadar az bilginin olması dizinin çıkmasına muhtemelen yıllar olduğunun göstergesiymiş : ))

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık